„Milionerzy” TVN. Padło pytanie za milion! Czy znasz na nie odpowiedź?

Milionerzy TVN

W programie Milionerzy TVN padło pytanie za milion złotych. To sytuacja niecodzienna, gdyż bardzo rzadko uczestnicy programu docierają do tego momentu. Trzeba wcześniej odpowiedzieć na 11 pytań. Zwróćmy uwagę, że już w połowie tel drogi zdarzają się bardzo trudne pytania. Ba! Niektórzy uczestnicy odpadają już na 2. lub 3. pytaniu.

Zwycięzcy polskiej edycji Milionerów

TVN emituje kultowy program, z przerwami, już od 1999 roku. Jednak dopiero 11 lat później doczekaliśmy się pierwszego milionera. W odcinku wyemitowanym 28 marca 2010 roku po raz pierwszy w polskiej edycji Milionerów padła główna wygrana – 1 000 000 zł.

Zwycięzcą został wówczas Krzysztof Wójcik ze Szczecina.Podoba Taka sytuacja powtórzyła się tylko raz. Wygrana w wysokości 1 000 000 zł padła w odcinku wyemitowanym 21 marca 2018 roku. Wówczas jako druga w historii polskiej edycji programu zwyciężczynią została Maria Romanek z Bezmiechowej Dolnej, emerytowana nauczycielka i działaczka społeczna

Niewiele zabrakło i po raz kolejny obserwowalibyśmy ogromną radość po zainkasowaniu okrągłego miliona złotych. Niestety, tym razem się nie udało.

Urzędnik państwowy z Warszawy, Dominik Komorek, o mały włos nie zdobył głównej nagrody w polskiej edycji programu Milionerzy. Pytanie za milion złotych, co oczywiste, nie należało do łatwych.

Milionerzy TVN: pytanie za milion znów padło

Dominik to absolwent historii sztuki i stosunków narodowych na UMK w Toruniu. 32-latek jest człowiekiem wielu pasji – należą do nich m.in. kino i sztuka. Ponadto uwielbia podróżować nie tylko do wielkich miast, ale i cichych, zapomnianych przez ludzi zakątków. Ma także nietypowe zainteresowanie, jakim jest rekonstrukcja historyczna.

„Który instrument stroi muzyk?” – tak brzmiało pytanie warte milion złotych. Proponowane odpowiedzi to:
a) tamburyn
b) kocioł
c) okarynę
d) czynele

Dominik od samego początku obstawiał poprawną odpowiedź – „kocioł”, jednak postanowił opuścić program z imponującą kwotą 500 tys zł. Gdyby podjął ryzyko, zostałby kolejnym zwycięzcą programu. Jednak i tak dotarcie do tego etapu programu jest godne podziwu. Redakcja otopress.pl gratuluje Panu Dominikowi i życzy dużo szczęście w inwestowaniu wygranej kwoty.

Miejmy nadzieję, że już wkrótce kolejny Polak lub Polka zainkasuje okrągły milion, dzięki któremu spełni swoje marzenia. Bo przecież powinniśmy sobie dobrze życzyć. Przypomnijmy, że nabór do kolejnej edycji programu Milionerzy TVN wciąż trwa. Zapisać na casting można się TUTAJ.