Rewolucyjne zmiany. Biedronka zdumiewa klientów

Sklep Biedronka

Sieć sklepów Biedronka absolutny lider na polskim rynku dyskontów. Portugalska spółka Jeronimo Martins rokrocznie zarabia w Polsce miliony euro. A ich marka z wizerunkiem owada wciąż uchodzi za synonim polskości.

CZYTAJ TEŻ: Nowe prawo szokuje Polaków. Podczas kontroli policjant zada dziwne pytanie

Szczególnie osoby starsze będą bardzo zaskoczone nową metodą płatności w sklepach Biedronka. Do niedawna sieć ta uchodziła za nieidącą z duchem czasu, bo klienci bardzo długo czekali na możliwość płatności kartą.

Te czasy minęły. Teraz Jeronimo Martins robi wszystko, by Biedronka była na czasie i wciąż stanowiła pierwszy wybór polskich rodzin. Dyskonty te kuszą nie tylko częstymi promocjami, ale i – a może przede wszystkim – dostępnością mnóstwa produktów z całego świata.

Biedronka wprowadza nową metodę płatności

Biedronka właśnie wprowadza nową metodę płatność, która ma być ułatwieniem dla wielu klientów, a w szczególności tych młodych. Po drugiej stronie stoją starsze osoby, które nie mają pojęcia, na czym ma polegać wprowadzona właśnie zmiana.

Sieć już wprowadziła możliwość płacenia za zakupy przy pomocy kodów Blik. Są to, podane najczęściej przy pomocy aplikacji bankowej cyfry, które po wprowadzeniu do terminala i zaakceptowaniu transakcji umożliwiają łatwą płatność za zakupy.

Do tej pory tą metodą mogliśmy płacić między innymi w punktach:

Orlen, Shell, 1Minute, Aldi, Auchan, Dino, FreshMarket, Inmedio, Relay, Rossmann, Stokrotka, Super-Pharm, Twój Market, Żabka – sklepy. – Helios, Multikino, Silver Screen – kina.

My popieramy tę inicjatywę. Wygoda klientów ma kluczowe znaczenie w handlu, a Jeronimo Martins to wie.