Świat według Kiepskich: aktorzy wrócili na plan. Co się wydarzy?

Świat Według Kiepskich
Świat Według Kiepskich

Kultowy serial „Świat według Kiepskich” powraca. Choć trudno w to uwierzyć, to przed nami już 23. sezon sitcomu telewizji Polsat. Co wydarzy się w dalszej części „kiepskiej” produkcji?

Fani serialu mogą być nie lada zdziwieni. Wiecznie biedny i poniżany Arnold Boczek zdecydowanie poprawi swój status materialny. Z kolei rodzina Kiepskich powiększy się.

Świat według Kiepskich: 23. sezon

Premierowy odcinek 23. sezonu przyniesie ogromne zaskoczenie. Arnold Boczek dorobi się milionów. Sąsiad Ferdynanda Kiepskiego, który notorycznie korzysta z cudzej toalety, zostanie światowej sławy… golfistą.

Nowe odcinki „Świata według Kiepskich” to kolejna porcja zabawnych i tak abstrakcyjnych sytuacji, o których „nie śniło się nawet fizjologom”.

W poprzednich sezonach śledziliśmy perypetie związku Waldusia i Jolanci. Teraz za mąż wyjdzie Mariola – córka Haliny i Ferdynanda. Jak się okazuje, będzie to „małżeństwo z rozsądku”.

Kopernik, który cały czas stara się o względy Marioli Kiepskiej, pozyska wsparcie Ferdka w dążeniach do szybkiego ożenku z jego córką. Fani już zacierają ręce bo scenarzyści znacznie odświeżyli fabułę. Pojawiają się nowe postacie, a kultowe niezmiennie, od lat, wracają po przerwie wakacyjnej.

Obsada serialu Świat Według Kiepskich. Będą zmiany?

Po rocznej przerwie cieszymy się z powrotu na plan, praca nad tym serialem jest dla nas zawsze wielkim wydarzeniem. Pierwsze zdjęcia zaczynaliśmy w grudniu 1998 roku! W przyszłym roku minie 20 lat odkąd Kiepscy pojawili na antenie! Mogę obiecać, że zabawnych sytuacji i powodów do śmiechu również w tym sezonie nie zabraknie – mówi producentka serialu z ramienia Grupy ATM, Anna Skowrońska.

W nowych odcinkach zobaczymy stałą obsadę serialu: Andrzej Grabowski (Ferdek), Marzena Kipiel-Sztuka (Halina), Ryszard Kotys (Paździoch), Renata Pałys (Paździochowa), Barbara Mularczyk (Mariola), Bartosz Żukowski (Waldek), Dariusz Gnatowski (Boczek), Jolasia (Anna Ilczuk), Kopernik (Andrzej Klak).

źródło: telemagazyn.pl