Możesz to jeść bez ograniczeń i chudnąć! Superprzepis na szybkie danie

Jak schudnąć

Nadwaga i otyłość stały się chorobami cywilizacyjnymi naszych czasów. Nie tylko brak aktywności fizycznej, ale i produkty nafaszerowane chemią i sterydami powodują, że tyjemy w zastraszającym tempie. Jak schudnąć, przy jak najmniejszym nakładzie wyrzeczeń?

Miliony Polaków każdego dnia głowią się, co jeść, w jakiej ilości i o jakich porach, by nie przybierać na wadze. Osoby chcące zrzucić zbędne kilogramy najczęściej objadają się warzywami i owocami. Błąd. Choć i one są wartościowe.

Celem numer jeden większości osób będących na diecie jest zniwelowanie uczucie głodu przy przyjęciu jak najmniejszej liczby kalorii. Blogerka kulinarna i dietetyczka, Marta Sosnowska, znalazła złoty środek. Wprost odpowiada na pytanie jak schudnąć.

Marta Sosnowska: jak oszukać organizm podczas stosowania diety

Jak sama twierdzi, odchudziła ludzi już o kilkadziesiąt ton. – Dziś o dietach wypowiadają się wszyscy, nawet ci, którzy nie mają pojęcia – mówi Marta Sosnowska w swoim filmie. Następnie przedstawia superprzepis i tłumaczy, dlaczego warto z niego skorzystać.

Rewolucyjny, choć niezwykle prosty przepis, naprawdę działa cuda. Muffiny jajeczne są – mówiąc kolokwialnie – nadzwyczaj zapychające. Jeden muffin przygotowany według przepisu z filmu poniżej zawiera zaledwie 60 kalorii. – Powinniście poczuć sytość po dwóch, góra trzech! – informuje autorka w zamieszczonym filmie.

Czym jest nadwaga?

Nadwaga to stan, w którym poziom tkanki tłuszczowej przekracza wartości uznawane za optymalne dla zdrowia. Nadwaga nie jest chorobą, a specyficznym stanem, który można sklasyfikować jako „przedchorobowy”, często bowiem zdarza się, że prowadzi ona do rozwoju otyłości. U osób z nadwagą można zaobserwować pewne nieprawidłowości w obrębie gospodarki metabolicznej, przy czym zależność pomiędzy nimi a nadmierną masą ciała wydaje się być dwukierunkowa.

Czym jest otyłość?

Jest to, w przeciwieństwie do nadwagi, poważna choroba klasyfikowana jako przewlekła. Jest powiązana z patologicznym nagromadzeniem tkanki tłuszczowej w ustroju, której ilość przekracza jego fizjologiczne potrzeby. Ogranicza też możliwości adaptacyjne układów i narządów. Dodatkowo otyłość prowadzi zazwyczaj do rozwoju innych, groźnych chorób. Najpopularniejsze z nich to: cukrzyca, miażdżyca, nadciśnienie, dna moczanowa, dysfunkcje aparatu ruchu (zmiany zwyrodnieniowe).

1 KOMENTARZ

  1. Diety są ciężkie… Ja z uczuciem głodu pomagam sobie suplementami.. biorę iqgreen i jakoś to idzie. Nie chce mi się tak jeść i jestem w stanie trzymać dietę. Bez tego chyba bym sobie nie dała rady ;/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here