Pierwszy samochód Cristiano Ronaldo wystawiony na sprzedaż

Cristiano Ronaldo

Dziś Cristiano Ronaldo może kupić sobie taki samochód, jaki tylko sobie wymarzy. Jednak jeszcze nie tak dawno poruszał się średniej klasy Audi. Teraz każdy może zostać właścicielem samochodu, którym poruszał się portugalski gwiazdor.

Media raz po raz informują o kolejnych luksusowych samochodach, jakie kupuje sobie Cristiano Ronaldo. Obecnie gwiazdor Juventusu, a przez wiele lat Realu Madryt, nie wsiada do pojazdów wartych poniżej kilkuset tys. euro.

Jednak nie zawsze tak było. Zanim jeszcze Ronaldo stał się najbardziej rozpoznawalnym i najbogatszym piłkarzem świata, jeździł Audi S4 z 2004 roku. Ten właśnie pojazd można teraz nabyć, za całkiem uczciwe – jak przyznają komentatorzy – pieniądze.

Pierwszy samochód Cristiano Ronaldo na sprzedaż

Cristiano Ronaldo ma w garażu między innymi Bugatti Veyron, a także Ferrari LaFerrari, Lamborghini Aventador LP700 oraz Rolls-Royce’y: Ghost i Phantom. Zawodnik testował również Chirona.

Kilka miesięcy po tym, jak z lizbońskiego Sportingu Ronaldo trafił do Manchesteru United, postanowił kupić swoje pierwsze cztery kółka. Wybór padł na Audi S4, model z rocznika 2004. Co ciekawe, nie był to nowy egzemplarz – wcześniej poruszał się po włoskich drogach. Obecny właściciel twierdzi, że samochód jest w świetnym stanie technicznym.

Portugalczyk nie jeździł nim długo – gdy zaczął zarabiać więcej, wymienił Audi na lepszy model. Następni posiadacze S-trójki również nie eksploatowali samochodu ponad miarę – obecnie licznik auta pokazuje wartość 126 tysięcy przejechanych kilometrów (o ile w pewnym momencie nie zadbano o jego „korektę).

Aby stać się właścicielem pierwszego samochodu Cristiano Ronaldo, trzeba wyłożyć na stół około 17 tysięcy dolarów, co wydaje się ceną całkiem rozsądną, zważywszy na stan samochodu i jego przeszłość.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here