Znana polska aktorka o swojej chorobie. Lekarze twierdzili, że nie przeżyje trzech miesięcy

Fot. Instagram/Adrianna Biedrzyńska

Adrianna Biedrzyńska, znana polska aktorka filmowa, serialowa oraz teatralna, opowiedział o swoich zmaganiach z nowotworem mózgu. Guza wykryto u niej kilka lat temu.

W jednym z wywiadów Adrianna Biedrzyńska zdradziła, iż kilka lat temu lekarze wykryli u niej guza mózgu. Aktorka natychmiast podjęła leczenie, którego celem było złagodzenie skutków poważnej choroby.

Terapia, której poddała się Adrianna Biedrzyńska polegała na prowadzeniu naświetlań. Okazało się, że leczenie działa, ponieważ po kilku miesiącach guz zaczął się zmniejszać.

Adrianna Biedrzyńska i jej walka z chorobą

Kilka dni temu Adrianna Biedrzyńska opublikowała w serwisie Instagram zdjęcie, na którym widzimy ją w towarzystwie lekarza prowadzącego. Aktorka opatrzyła fotografię podpisem, w którym zrelacjonowała najgorszy okres w swoim życiu.

Biedrzyńska przyznaje, że w momencie, gdy usłyszała diagnozę lekarze dawali jej od trzech tygodni do trzech miesięcy życia.

– Miały być trzy tygodnie do trzech miesięcy. Taki początkowo wyrok otrzymałam, tyle życia przy pierwszej diagnozie obiecał mi lekarz – napisała artystka w serwisie Instagram.

W dalszej części swojego wpisu Adrianna Biedrzyńska przyznaje, że stan jej zdrowia diametralnie się poprawił.

– Wygrałam. Dzisiaj czwarta rocznica po zabiegu usunięcia intruza, guza mózgu, który odwiedził moją łepetynę i zagnieździł się nieproszony – pisze aktorka.

„Jestem zdrowa i szczęśliwa”

W opublikowanym na Instagramie wpisie Biedrzyńska przyznaje, że dziś wreszcie może cieszyć się życiem. Jak stwierdza – „jest zdrowa i szczęśliwa”.

– Czwarta rocznica mojego nowego życia po zabiegu Gamma Knife. Jestem zdrowa, szczęśliwa, czuję się świetnie – oznajmiła aktorka znana m.in. z filmu „Dekalog”.

– Profesor Mirosław Ząbek, Doktor Sebastian Dzierzęcki i Sebastian Błaszczak… mężczyźni dzięki którym jestem – zakończyła swój wpis.

https://www.instagram.com/p/BoE0bZSFJ0m/?utm_source=ig_embed

Znana aktorka

Adrianna Biedrzyńska urodziła się 30 marca 1962 roku w Toruniu. Ma 56 lat. Jest aktorką filmową, serialową i teatralną.

Widzowie mogą kojarzyć ją z takich produkcji jak m.in.: „Dekalog”, „Piłkarski Poker”, „Graczykowie”, „Niania” czy „Na dobre i na złe”.

W swojej karierze aktorskiej wielokrotnie występowała również na deskach teatru. Współpracowała z takimi reżyserami jak: Janusz Bukowski, Adam Hanuszkiewicz, czy Barbara Sass.

Adrianna Biedrzyńska jest siostrą Joanny Biedrzyńskiej, pianistki i wokalistki.

ZOBACZ TAKŻE: Janusz Gajos poszedł na całość. Wyborcy PiS mu tego nie wybaczą