Gigantyczna promocja w Biedronce! Na weekend zrobimy super tanie zakupy. Oto przecenione produkty

Fot. Wikimedia/Henryk Borawski

Sieć sklepów Biedronka przygotowała dla swoich klientów nie lada gratkę. Podczas najbliższego weekendu będą mogli bowiem zrobić wyjątkowo tanie zakupy. Wszystko przez specjalną ofertę przygotowaną na 29 i 30 września.

Sieć sklepów Biedronka nieustannie przyciąga klientów rozmaitymi promocjami oraz akcjami lojalnościowymi, jak Gang Świeżaków czy Słodziaków. Przy okazji wprowadzenia niedziel niehandlowych włodarze sieci przygotowują również specjalne oferty weekendowe.

Nie inaczej będzie w tym tygodniu. Niedziela 30 września jest bowiem dniem niehandlowym, w związku z czym Biedronka skierowała do swoich klientów okolicznościową ofertę. Co w niej znajdziemy?

Biedronka zaprasza na super tanie zakupy

Z weekendowej oferty przedstawionej przez Biedronkę wynika, że po okazyjnych cenach klienci będą mogli nabyć znicze, które już za miesiąc będziemy stawiać na grobach swoich najbliższych. Biedronka podaje, iż przy zakupie 3 lub 4 sztuk, w zależności od modelu znicza, który chcemy zakupić, będzie można zaoszczędzić od 17 do 20%. W najtańszym zestawie pojedynczy znicz będzie nas kosztował 7,99 zł.

Oprócz promocji na zniczy szykują się również spore zniżki na produkty spożywcze. Na liście przecenionych towarów znajdziemy m.in.:

– 2,5 kilograma frytek Mr. Potato za 6,95 zł
– pizzę z kurczakiem Donatello za 8,95 zł
– szynkę klasyczną Kraina Wędlin za 1,45 zł/100g
– parówki Berlinki 2,99 zł za opakowanie
– kabanosy Tarczyński 7,99 zł za opakowanie

To jednak nie koniec. Okazuje się bowiem, że przy zakupach za minimum 99 złotych będzie można nabyć w promocyjnej cenie olej rzepakowy Wyborny 3 litry za 8,99 zł. Oprócz niego kupimy też ser gouda w plastrach (1 kg) za 11,99 zł oraz masło Esktra Mlecza Dolina za 3,99 zł.

Tanie kosmetyki

Po obniżonych cenach będzie można nabyć również środki czystości oraz kosmetyki. Wśród nich znajdziemy m.in. antyperspirant Rexona, który przy zakupie dwóch opakowań będzie kosztował nas 7,89 zł za sztukę.

ZOBACZ:
Biedronka czy Lidl? Polacy wybrali!

Przeceniony został również płyn do WC marki Domestos. W tym przypadku sytuacja wygląda podobnie, jak przy antyperspirancie. Oznacza to, że przy zakupie dwupaku cena za jedną sztukę popularnego płynu wyniesie 6,95 zł.

ZOBACZ TAKŻE: Gigantyczna zmiana dla polskich kierowców. Wielu z nich wreszcie odetchnie