Tragiczny wypadek na Słowacji. Polacy ścigali się luksusowymi autami, zabili mężczyznę [WIDEO]

W niedzielę w okolicach słowackiego miasta Dolny Kubin doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Polacy, którzy ścigali się luksusowymi samochodami, spowodowali śmierć mężczyzny. Wypadek został udokumentowany na nagraniu wideo. Słowacka policja opublikowała wstrząsający film z miejsca zdarzenia.

Wypadek miał miejsce w niedzielę 30 września w okolicy miasta Dolny Kubin na północy Słowacji. Jak informuję lokalne media i słowacka policja, Polacy ścigali się porsche, ferrari i mercedesem jadąc lewym pasem. Co istotne, ignorowali oni linię ciągłą, znaki drogowe i oznaczenia. Niestety, ich nieodpowiedzialne zachowanie doprowadziło do tragedii.

Przy wyprzedzaniu „na trzeciego” rozpędzone porsche uderzyło czołowo w jadącą z naprzeciwka skodę fabię. 57-letni Słowak, kierowca skody, który jechał razem z rodziną, nie miał żadnych szans. Zmarł na miejscu. Jego 50-letnia żona i 21-letni syn zostali ciężko ranni. Stan pozostałych osób, które brały udział w wypadku, na razie nie jest znany.

Policja zatrzymała Polaka, który siedział za kierownicą porsche. Funkcjonariusze zapowiedzieli „bezkompromisowe działanie” wobec sprawców wypadku. Z pewnością nie unikną oni surowej kary. Niestety, nie przywróci to życia tragicznie zmarłemu mężczyźnie.

Wypadek na Słowacji. Policja publikuje film z miejsca zdarzenia

Funkcjonariusze słowackiej policji opublikowali film dokumentujący tragiczny wypadek. Nagranie pochodzi z kamery samochodu wyprzedzanego przez Polaków. Dzięki temu możemy dokładnie prześledzić przebieg całej sytuacji. Niestety, jest to bardzo smutny widok.

Na nagraniu widzimy trzy luksusowe samochody. Jeden za drugim jadą z dużą prędkością lewym pasem, wykonując manewr wyprzedzania. Pierwszy samochód, czarny mercedes, zdążył zjechać na prawy pas. Jadący za nim kierowca żółtego ferrari próbował się zmieścić, jednak w pewnym momencie uznał, że nie da rady dokończyć manewru i w związku z tym zaczął hamować. Wtedy w tył samochodu wjechało pędzące za nim czarne porsche, które następnie uderzyło czołowo w jadącą z naprzeciwka skodę.

ZOBACZ:
Broniarz nie daje za wygraną! Nie uwierzycie, co planuje

Pod koniec filmu widzimy pasażerów innego samochodu, którzy ruszyli na ratunek kierowcy skody. Niestety, nic już nie mogli zrobić.

https://www.facebook.com/FastLifeFL/videos/178840203011227/

ZOBACZ TAKŻE: Wałęsa twierdzi, że wie, co zrobić, by zmienić władzę. “Włączyć światło”

ZOBACZ TAKŻE: Zaskakujące słowa Pawła Kukiza! Wyparł się kandydata Kukiz’15 na prezydenta Warszawy?