Tragiczny wypadek na Słowacji. Polacy ścigali się luksusowymi autami, zabili mężczyznę [WIDEO]

0

W niedzielę w okolicach słowackiego miasta Dolny Kubin doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Polacy, którzy ścigali się luksusowymi samochodami, spowodowali śmierć mężczyzny. Wypadek został udokumentowany na nagraniu wideo. Słowacka policja opublikowała wstrząsający film z miejsca zdarzenia.

Wypadek miał miejsce w niedzielę 30 września w okolicy miasta Dolny Kubin na północy Słowacji. Jak informuję lokalne media i słowacka policja, Polacy ścigali się porsche, ferrari i mercedesem jadąc lewym pasem. Co istotne, ignorowali oni linię ciągłą, znaki drogowe i oznaczenia. Niestety, ich nieodpowiedzialne zachowanie doprowadziło do tragedii.

Przy wyprzedzaniu „na trzeciego” rozpędzone porsche uderzyło czołowo w jadącą z naprzeciwka skodę fabię. 57-letni Słowak, kierowca skody, który jechał razem z rodziną, nie miał żadnych szans. Zmarł na miejscu. Jego 50-letnia żona i 21-letni syn zostali ciężko ranni. Stan pozostałych osób, które brały udział w wypadku, na razie nie jest znany.

Policja zatrzymała Polaka, który siedział za kierownicą porsche. Funkcjonariusze zapowiedzieli „bezkompromisowe działanie” wobec sprawców wypadku. Z pewnością nie unikną oni surowej kary. Niestety, nie przywróci to życia tragicznie zmarłemu mężczyźnie.

Wypadek na Słowacji. Policja publikuje film z miejsca zdarzenia

Funkcjonariusze słowackiej policji opublikowali film dokumentujący tragiczny wypadek. Nagranie pochodzi z kamery samochodu wyprzedzanego przez Polaków. Dzięki temu możemy dokładnie prześledzić przebieg całej sytuacji. Niestety, jest to bardzo smutny widok.

Na nagraniu widzimy trzy luksusowe samochody. Jeden za drugim jadą z dużą prędkością lewym pasem, wykonując manewr wyprzedzania. Pierwszy samochód, czarny mercedes, zdążył zjechać na prawy pas. Jadący za nim kierowca żółtego ferrari próbował się zmieścić, jednak w pewnym momencie uznał, że nie da rady dokończyć manewru i w związku z tym zaczął hamować. Wtedy w tył samochodu wjechało pędzące za nim czarne porsche, które następnie uderzyło czołowo w jadącą z naprzeciwka skodę.

Pod koniec filmu widzimy pasażerów innego samochodu, którzy ruszyli na ratunek kierowcy skody. Niestety, nic już nie mogli zrobić.

Wypadek – Słowacja

Bardzo ciężki temat. Przeczytajcie co mam Wam do przekazania. Wydarzyła się tragedia.Wczoraj popołudniu dostałem to video. Wina bezsprzecznie leży po stronie kierowcy Porsche i niestety z informacji, które posiadam kierowca Skody jadącej z naprzeciwka zginał na miejscu. Liczyłem, że ta tragedia pozostanie za granicą i każdemu z uczestników pozwoli bez hejtu pozbierać się po tragedii. Oczywiście myliłem się.Duże portale od razu podłapały, że "samochody luksusowe" na polskich blachach i oczywiście film zaczął krążyć z prędkością światła po necie. Standardowo w takiej sytuacji, gigantyczny hejt w komentarzach… Aż żałuję, że poczytałem. Czy gdyby pierdoln%ły się dwie Skody, albo Skoda z Golfem to sytuacja nabrałaby takiego rozgłosu? Otóż nie. Wszyscy popełniają błędy i mają prawo do tego, aby ponieść bez rozgłosu konsekwencje tych błędów, ponieważ tak w naszym społeczeństwie sytuacje są rozwiązywane. I tytułem zakończenia – jakie to ma znaczenie jakie auta brały udział w wypadku? Czy właściciele egzotyków to nie ludzie, żeby tak oblewać ich gównem z wiadra w internecie? Czy udział w czymś takim to nie jest dla nich tragedia? To ile jadu jest w tamtych komentarzach jest dla mnie przerażające i pokazuje po co niektórzy są w internecie. Skomentować zawistnie, zwalić konia i iść spać… Schodzi ciśnienie co nie?Apeluję do Was, abyście w głębi duszy wsparli dobrymi myślami zarówno rodzinę najbardziej poszkodowaną jak i kierowce Ferrari i kierowcę Porsche, który spowodował ten wypadek. Wylejcie coś dobrego w komentarzach na tych stronach TVNu i innych cudów – bo jak na razie widziałem tam tylko stado zawistnej cebuli, a wypadek to wypadek, jest tragedia i ch*j…Film od: Polícia Slovenskej republiky#FastLife #FastBalls #StayFast #apel Stay Fast!

Opublikowany przez FastLife Poniedziałek, 1 października 2018

ZOBACZ TAKŻE: Wałęsa twierdzi, że wie, co zrobić, by zmienić władzę. “Włączyć światło”

CZYTAJ TAKŻE:
Skandaliczne słowa Gersdorf. Nie wiedziała, że jest nagrywana?

ZOBACZ TAKŻE: Zaskakujące słowa Pawła Kukiza! Wyparł się kandydata Kukiz’15 na prezydenta Warszawy?