Zaskakująca deklaracja Popka po przegranej walce. Wypowiedź przerywać musiał mu kolega (WIDEO)


Paweł „Popek” Mikołajuw przegrał swoją kolejną walkę w KSW. Tym razem kontrowersyjny raper odniósł porażkę w starciu z Erko Junem podczas gali KSW 45 organizowanej w Londynie.

Przed walką z Erko Junem, Popek zapowiadał, że jest do pojedynku świetnie przygotowany. Raper przyznawał, że wziął się za siebie. Odstawił wszelkie używki, od których dotychczas nie stronił i zaczął stosować dietę pudełkową. Jego zabiegi przyniosły efekt – schudł czternaście kilogramów.

Niestety, okazało się, że Erko Jun również nie próżnował i pomimo tego, że początkowo to raper dominował w oktagonie, to Bośniak mógł świętować końcowe zwycięstwo.

Jun pokonał Popka w drugiej rundzie pojedynku. Wcześniej, po fatalnym błędzie, Popek wylądował na macie, a jego rywal usiadł na jego plecach. Po chwili zaczął wyprowadzać potężne ciosy na jego głowę. Gdy arbiter zawodów dostrzegł, że Popek przestał się bronić, zakończył pojedynek.

Popek kończy karierę?

Po zakończeniu pojedynku załamany Popek udał się w kierunku szatni. Po drodze zaczepił go dziennikarz z serwisu internetowego mmarocks.pl. Zapytał rapera, czy po kolejnej przegranej walce ten zamierza zakończyć karierę sportową. Ku jego zaskoczeniu… odpowiedział twierdząco.

W tym momencie wypowiedział przerwał mu członek jego sztabu szkoleniowego, który oświadczył, że „nie jest pewien” czy Popek faktycznie zakończy karierę. Po chwili głos ponownie zabrał kontrowersyjny raper.

– Na ten moment znika z planszy KSW, bo kręcę trzy filmy. Dwa z Konradem Niewolskim, Polsat kręci o mnie film dokumentalny. Mam w ch*j koncertów za granicą, w Stanach Zjednoczonych i tak dalej. Muszę się zawinąć na chwileczkę – powiedział raper i ruszył w stronę szatni.

Po tych słowach za mikrofon ponownie chwycił kolega muzyka, który stwierdził, że „na pewno nie jest to koniec kariery sportowej”.

ZOBACZ:
Meghan i Kate walczą z plotkami! Relacje kobiet zaskakują

Cztery walki, trzy porażki

Walka z Erko Junem była dla Popka czwartym pojedynkiem stoczonym w ramach federacji KSW. Wcześniej raper walczył z Mariuszem Pudzianowskim, Robertem Burneiką oraz Tomaszem Oświecińskim. Walki z pierwszym i ostatnim zakończyły się dla niego porażkami. Wygrać udało się jedynie z Burneiką.

Przed występami w KSW Popek stoczył też trzy walki w angielskich oktagonach. Dwukrotnie wygrywał, a raz schodził z ringu pokonany.

ZOBACZ TAKŻE: Poruszająca scena po walce Tomasza Adamka. Rywal płakał i przepraszał Polaka za nokaut (WIDEO)