Krewny Hitlera udzielił wywiadu. Powiedział, którego polityka popiera

Fot. Wikimedia

Adolf Hitler to największy zbrodniarz w historii naszej planety. Jak się okazuje, na świecie żyją jeszcze jego krewni. Jednym z nich jest Alexander Stuart-Houston, do którego dotarli dziennikarze dziennika „Bild”.

Jak podaje magazyn „New Yorker”, Adolf Hitler miał miał przyrodniego brata Aloisa Hitlera Jr. Mężczyzna w wieku 14 lat opuścił rodzinny dom i ruszył w świat. Pracował m.in. jako dziennikarz w stolicy Irlandii, Dublinie.

Następnie przeniósł się do Stanów Zjednoczonych, a konkretnie do Nowego Jorku. Na miejscu zaciągnął się do amerykańskiej marynarki i jako ochotnik brał udział w II wojnie światowej, gdzie walczył przeciwko armiom dowodzonym przez swojego przyrodniego, wyjątkowo zdegenerowanego brata.

Po wojnie Alois Hitler Jr przeniósł się do Patchogue na Long Island. Tam zmienił nazwisko. Najpierw na Hiller, a następnie, by nigdy więcej nie kojarzyć się z człowiekiem o nazwisku Adolf Hitler, na Stuart Houston.

Adolf Hitler miał krewnych. Jeden z nich żyje

Alois Stuart-Houston zmarł w w 1987 roku w wieku 76 lat. Miał jednego syna, Williama Patricka. Ten miał z kolei aż trzech synów. Jednym z nich jest Alexander Stuart-Houston, do którego dotarli dziennikarze niemieckiego tabloidu „Bild”.

Krewny Adolfa Hitlera nie udzielał przez wiele lat nie udzielał wywiadów mediom. Dziennikarzom „Bilda” udało się jednak namówić go na krótką rozmowę.

Stuart-Houston pytany był m.in. o swoje polityczne sympatie. Opowiedział m.in. o Angeli Merkel. Przyznał, że gdyby mieszkał w Niemczech głosowałby na urzędującą Kanclerz.

– Lubię ją, jest dobra. Wydaje się inteligentną i sprytną osobą – powiedział.

Potomek wielkiego zbrodniarza, jakim był Adolf Hitler, przyznaje również, że wraz ze swoimi braćmi wspiera Republikanów. Podkreśla jednak, że nie jest zwolennikiem urzędującego prezydenta USA, Donalda Trumpa.

– Donald Trump jest ostatnią osobą, o której powiedziałbym, że ją podziwiam. Zdecydowanie nie należy do mich ulubieńców – powiedział. – Niektóre rzeczy, które mówi, są okej. Ale większość z nich… – dodał zawieszając wymownie głos.

ZOBACZ:
Bursztynowa Komnata odnaleziona w Polsce?! Patrzy cały świat

– To sposób w jaki działa, mnie denerwuje. I po prostu nie lubię kłamców – zakończył.

ZOBACZ TAKŻE: Cejrowski wywołał burzę! Wskazał, jaka jest przyczyna pedofilii w Kościele. “Mianownik jest jeden”