Skandaliczne zachowanie kandydatki PO. Kazała „wy********ć” jednemu z mieszkańców Prudnika! (WIDEO)

Do skandalicznego zdarzenia doszło w Prudniku podczas debaty kandydatów na burmistrza miasta. Janina Okrągły, była posłanka PO, a obecnie kandydatka do sejmiku opolskiego, kazała jednemu z mężczyzn „wy********ć”.

O zdarzeniu poinformowała TVP3 Opole. Zgodnie z relacją dziennikarzy zwyzywany przez byłą posłankę PO mężczyzna był jednym z widzów debaty debaty kandydatów na burmistrza Prudnika na Opolszczyźnie.

W pewnym momencie poddenerwowany mężczyzna zwrócił się w stronę Janiny Okrągły, kandydatki PO do sejmiku opolskiego.

– Zepsuliście wszystko dookoła. Wszyscy moi koledzy wyjechali stąd przez was – wypalił poirytowany widz debaty.

Janina Okrągły podeszła do sprawy wyjątkowo emocjonalnie. Postanowił nie hamować się i zwróciła się do mężczyzny używając wulgarnego słownictwa.

– Wy********j stąd! – powiedziała.

Z relacji przedstawionej przez dziennikarzy TVP3 Opole wynika również, że Janina Okrągły zaczęła się szarpać z mężczyzną.

– Uderzyłaś mnie? – słyszymy na nagraniu. – Tak – odpowiada była posłanka.

Janina Okrągły: chłopak wymaga pomocy

Po całym zdarzeniu była posłanka była pytana o swoje karygodne zachowanie. Janina Okrągły nie chciała komentować całego zdarzenia. Przyznała jedynie, że mężczyzna, który wyprowadził ją z równowagi „wymaga pomocy”.

– Chłopak wymaga pomocy – oświadczyła.

Bardziej rozmowny był za to rzecznik opolskiej PO, który skomentował całe zajście. Wypowiedź Okrągły, która ubiega się o miejsce w sejmiku, określił mianem „niefortunnej”.

– Niefortunna wypowiedź. Niestety ten zgiełk wyborczy dał się odczuć pai poseł. Najmocniej przepraszam – powiedział mężczyzna.

Rzecznik opolskiego oddziału partii przyznał również, że Janina Okrągły była przez swojego adwersarza prowokowana. Dodał też, że w rzeczywistości obie strony powinny uderzyć się w piersi, ponieważ zawiniła zarówno była posłanka, jak i mieszkaniec Prudnika.

ZOBACZ TAKŻE: Dramatyczne wyznanie polskiego dziennikarza. Jego córka zmarła w wieku 21 lat

ZOBACZ TAKŻE: Policja zajmuje się Jarosławem Kuźniarem. Wszystko przez jego zachowanie podczas programu na żywo! (WIDEO)

ZOBACZ TAKŻE: Wojciech Cejrowski wyleci z TVP? Poszedł na całość!

Michał Kamiński
Ideowiec. Sercem po prawej stronie, jednak patrzy na świat pod obiektywnym kątem. Zainteresowany głównie polityką krajową. Napisz do autora: [email protected]