Policja zajmuje się Jarosławem Kuźniarem. Wszystko przez jego zachowanie podczas programu na żywo! (WIDEO)

Fot. YouTube/Onet Rano

Jarosław Kuźniar może mieć problemy. Wszystko przez jego zachowanie podczas cyklicznego programu „Onet Rano”, który prowadzi dziennikarz. Kamera zarejestrowała bowiem, jak Kuźniar popełnia wykroczenie.

Jarosław Kuźniar jest jednym z prowadzących program „Onet Rano”. Jego koncepcja polega na tym, iż dziennikarz oraz jego gość przemierzają ulice Warszawy oklejonym w logo Onetu samochodem. W jego wnętrzu przeprowadzany jest wywiad, a rozmowa jest transmitowana na żywo w internecie. Jej zapis można obejrzeć z kolei w serwisie YouTube.

Jedną z ostatnich rozmów, w której Jarosław Kuźniar rozmawiał z Michałem Żebrowskim, obejrzeli dziennikarze serwisu brd24.pl. Na nagraniu dostrzegli, iż dziennikarz zachował się wyjątkowo nieodpowiedzialnie. W pewnym momencie, zdając sobie sprawę, że najprawdopodobniej pomylił drogę, prowadząc wóz wyjął z kieszeni telefon. Pal licho, gdyby jedynie trzymał go w ręce. Na filmie widać jednak, że Kuźniar spogląda w jego ekran, nie patrząc na drogę.

Odpowiedz na poniższe putanie

Moment, w którym Kuźniar zamiast na drogę patrzy w ekran swojego smartfona, został zarejestrowany przez umieszczoną w samochodzie kamerę wideo.

Jarosław Kuźniar zostanie ukarany?

Dziennikarze portalu brd24.pl zwracają uwagę, iż zachowanie Kuźniara stanowiło zagrożenie dla uczestników ruchu drogowego, a przez policję traktowane jest jako wykroczenie. Należy się za nie również 200 złotych mandatu. Przepisy zabraniają bowiem kierowcy „korzystania podczas jazdy z telefonu wymagającego trzymania słuchawki lub mikrofonu w ręku”.

Co na to policja? Okazuje się, że funkcjonariusze wiedzą o całej sprawie.

– Uprzejmie informuję, że sprawą zajmują się policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji – poinformowała portal brd24.pl podinspektor Magdalena Bieniak z Wydziału Komunikacji Społecznej Komendy Stołecznej Policji.

Wiele wskazuje więc na to, że Jarosław Kuźniar faktycznie poniesie konsekwencje swojego lekkomyślnego zachowania. Dziennikarz postąpił bowiem bardzo nieodpowiedzialnie narażając na niebezpieczeństwo siebie, swojego gościa oraz pozostałych uczestników ruchu drogowego.

ZOBACZ TAKŻE: Robert Lewandowski uderza w Nawałkę! Mocne słowa o mundialu

ZOBACZ TAKŻE: Wojciech Cejrowski wyleci z TVP? Poszedł na całość!

ZOBACZ TAKŻE: Krewny Hitlera udzielił wywiadu. Powiedział, którego polityka popiera

Michał Kamiński
Ideowiec. Sercem po prawej stronie, jednak patrzy na świat pod obiektywnym kątem. Zainteresowany głównie polityką krajową. Napisz do autora: [email protected]