Amerykański astronauta ujawnia: “Nie byliśmy na księżycu” [WIDEO]

1
misja apollo 11

Amerykański rząd zapewniał świat, że astronauci wysłani na księżyc dotarli na miejsce. Ba! Uczestnicy misji Apollo 11 mieli się na księżycu świetnie bawić. Niestety, w 1969 r. Amerykanie nie zadbali o szczegóły.

Znaczna większość Amerykanów wierzy, że w 1969 r. Amerykanom udało się dotrzeć na księżyc. Wierzą również w autentyczność nagrań, które uczestnicy misji Apollo mieli przywieźć z księżyca, oddalonego o 400 tys. kilometrów.

Bill Kaysing po latach postanowił powiedzieć prawdę. Człowiek ten był w latach 60. zatrudniony w Rocketyne – firmie, która zaprojektowała i stworzyła rakiety Apollo. Pracował tam jako analityk, więc o samej misji i jej możliwym przebiegu wiedział więcej, niż niejeden pracownik NASA.

Misja Apollo 11 oszustwem?

Już w latach 60. ludzie przestali wierzyć, że lądowanie na księżycu jest w ogóle możliwe – powiedział Kaysing. Blisko półwieku temu również oglądał – tak jak dziesiątki milionów Amerykanów – transmisję z rzekomego lądowania na księżycu.

CZYTAJ TAKŻE: Robert Lewandowski uderza w Nawałkę! Mocne słowa o mundialu

– Wszystko wyglądało na sfingowane. Intuicja podpowiadała mi, że patrzę na wyreżyserowany spektakl – mówił dziś Kaysing. Kilka lat później zmarł. Tak jak wielu astronautów zaangażowanych w misję Apollo, którzy zginęli w niewyjaśnionych okolicznościach.

W tym szokującym przekonaniu utwierdził się po tym, jak uważniej przyjrzał się nagraniu. Nagraniu, o którym NASA mówi, że zostało wykonane na księżycu. W materiale wypowiedziało się więcej autorytetów. Zapraszamy do obejrzenia mrożącego krew w żyłach reportażu. Czy misja Apollo 11 była oszustwem?

CZYTAJ TAKŻE:
Mocny wpis Stuhra po śmierci Adamowicza. Kilkadziesiąt tysięcy reakcji!

1 KOMENTARZ

Comments are closed.