Dziennikarka Polsatu pokazała wulgarny list od widza. Jego treść przeraża

Fot. Telewizja Polsat screen/YouTube/Wojciech Cejrowski

Agnieszka Gozdyra, czołowa dziennikarka Telewizji Polsat, opublikował w sieci list, który otrzymała od jednego z widzów. W korespondencji znajdują się przerażające epitety pod adresem prowadzącej program „Tak czy Nie”.

Agnieszka Gozdyra to jedna z czołowych dziennikarek Telewizji Polsat. Na antenie informacyjnego kanału stacji, Polsat News, prowadzi programy „Tak czy Nie” oraz „Skandaliści”.

Gozdyra słynie z kontrowersyjnych opinii oraz stanowczych sądów. Mocno angażuje się również w obronę praw kobiet, sympatyzuje też z ruchami feministycznymi. To wszystko sprawia, iż bardzo często pod jej adresem, szczególnie w sieci, kierowane są rozmaite inwektywy.

Jak się okazuje, dziennikarz musi zmagać się z hejtem nie tylko w sieci.

Agnieszka Gozdyra pokazała list od widza

Agnieszka Gozdyra opublikowała bowiem w serwisie Twitter zdjęcie listu, który otrzymała od jednego z widzów. Korespondencja jest zaadresowana na warszawski adres Telewizji Polsat i opatrzona dopiskiem: „Pani redaktor Agnieszka Gozdyra”.

Treść listu wysoce odbiega jednak od tego, co znajduje się na kopercie. Autor korespondencji wyraźnie nie żywi sympatii do dziennikarki Telewizji Polsat.

– Jest Pani typową szmatą, pudernicą – pisze anonimowy nadawca.

Dziennikarka zwraca uwagę, iż słowa, które zawarł autor listu w jego treści, całkowicie nie licują ze znaczkiem, który umieszczony został na kopercie. Agnieszka Gozdyra zauważa bowiem, że znajduje się na nim flaga Polski oraz napis „Polska – Moja Ojczyzna”. Dodaje też, że nadawca, który użył tak mocnych i obraźliwych słów, na kopercie zastosował zwrot grzecznościowy i słowo pani napisał z wielkiej litery.

To nie pierwszy raz

Agnieszka Gozdyra przyznaje, że to nie pierwszy list pełen wulgaryzmów, który przyszedł na adres Telewizji Polsat. Dziennikarka zdradza, że jest w posiadaniu większej liczby podobnych „eksponatów”.

– Mam już trochę „eksponatów”. Kiedyś może ktoś się zdziwi, że tacy (też) byliśmy – napisała na Twitterze pod opublikowanym wcześniej zdjęciem.

ZOBACZ TAKŻE: Bartosz Kurek zabrał głos ws. polskich piłkarzy! Wspaniała wypowiedź mistrza świata