Co się dzieje? Amerykańscy żołnierze pobili Polaka

Fot. Picryl

Do skandalicznego zdarzenia doszło w Skwierzynie w woj. lubuskim. Grupa czarnoskórych, dobrze zbudowanych mężczyzn mówiących po angielsku pobiła miejscowego stomatologa oraz jego dwóch dorosłych synów. Wszystko działo się na oczach ciężarnej narzeczonej jednego z nich. Napastnicy to prawdopodobnie amerykańscy żołnierze.

Do zdarzenia doszło w mieście Skwierzyna położonej w woj. lubuskim. Mieszkający na osiedlu Grunwaldzkim znany w lokalnej społeczności stomatolog usłyszał głośne krzyki na podwórku przed blokiem. Po chwili ktoś zaczął z całej siły kopać w drzwi klatki schodowej. Mężczyzna wyjrzał przez okno i zobaczył grupę wysokich, dobrze zbudowanych czarnoskórych mężczyzn, którzy awanturowali się przed budynkiem mieszkalnym.

Stomoatolog wspólnie ze swoimi synami postanowił wyjść przed blok i zwrócić uwagę awanturnikom. Niestety, nie wiedział, że popełnia duży błąd. Po tym, gdy wyszedł przez budynek wraz z dwoma dorosłymi synami, mężczyźni rzucili się na nich. Dotkliwie ich pobili. Jeden z synów stomatologa stracił przytomność. Działo się to na oczach jego ciężarnej narzeczonej, która obserwowała całe zdarzenie z okna znajdującego się na parterze mieszkania.

Napastnicy to amerykańscy żołnierze?

Po pobiciu trzech mężczyzn, grupa awanturników ruszyła w stronę położonych nieopodal koszar, w których mieszkają na co dzień amerykańscy żołnierze.

Stomatolog wezwał policję, która natychmiast przyjechała na miejsce. On sam oraz jego synowie na szczęście nie odnieśli poważniejszych obrażeń. Ich zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Na miejsce udali się dziennikarze „Super Expressu”, którzy porozmawiali z lokalną społecznością. Mieszkańcy nie mają wątpliwości, sprawcami są amerykańscy żołnierze, którzy kwaterują w znajdującej się w Skwierzynie bazie wojskowej.

– No bo skąd nagle na naszym osiedlu znalazło się kilku wrzeszczących po angielsku ciemnoskórych mężczyzn o posturze koszykarzy, na dodatek po pobiciu uciekających jeszcze w kierunku koszar – mówi jeden z mieszkańców.

ZOBACZ:
Grzegorz Schetyna o związkach LGBT. Oto plan Platformy

Poszkodowani nie chcą udzielać mediom żadnych informacji. Twierdzą, że to dla dobra prowadzonej sprawy. Zajmuje się nią Prokuratura Rejonowa w Międzyrzeczu. Jej przedstawicielka o pobicie stomatologa oraz członków jego rodziny podejrzani są amerykańscy żołnierze. Zarzuty mają zostać postawione co najmniej trzem z nich.

ZOBACZ TAKŻE: Rosjanie w panice. Rezolucja ws. Smoleńska przyjęta!