Jak schudnąć? Ona zrzuciła szybko 10 kg i zdradza swój sekret


Jak schudnąć? To pytanie każdego dnia zadają sobie setki tysięcy Polek i Polaków. Zresztą nadwaga stała się problemem, a otyłość została uznana chorobą cywilizacyjną XXI wieku. W całej Europie i za oceanem.

Aktywność fizyczna to nie wszystko, choć oczywiście również ma ogromne znaczenie. Agnieszka w jednym z odcinków swojego fitnessowego wideobloga opowiada o tym, w jaki sposób udało jej się schudnąć.

Jak schudnąć 10 kg?

Dziewczyna ta zasługuje na szczególny podziw, gdyż udało się błyskawicznie wziąć za siebie po ciąży. Nierzadko trudno jest podjąć natychmiastowe kroki i podjąć walkę z fałdkami, które pozostały po ciąży.

Jak schudnąć 10 kg? Jak wyglądało odchudzanie Agnieszki? Aga przeszła na dietę i schudła 10 kg. Jak szybko schudnąć? I jak wybrać skuteczną dietę? Jeśli chcecie znać odpowiedź, to poznajcie historię naszej redaktorki.
SUBSKRYBUJ nasz kanał: http://www.youtube.com/c/MyFitnessPL
Dołącz do #myfitnessteam!

Agnieszka Matracka – redaktorka myfitness.pl i trenerka personalna postanowiła przed najważniejszym w jej życiu dniem wyglądać rewelacyjnie. Aga po urodzeniu dziecka postanowiła zawalczyć o wymarzoną sylwetkę. Zobaczcie, jak wyglądała jej metamorfoza