Szokujący raport. Polki za granicą stają się rozwiązłe

0
Polki za granicą rozwiązłe
Polki za granicą rozwiązłe?

Zdumiewające wyniki brytyjskiego raportu. Jak się okazuje, ciche i nieśmiałe Polki, po wyjeździe za granicę, stają się rozwiązłe i aż nadto otwarte. Kobiety znad Wisły najchętniej obcują z obcokrajowcami. Nasze rodaczki szczególnie upodobały sobie mężczyzn z Bliskiego Wschodu oraz Afroamerykanów. Polki za granicą są rozwiązłe? 

Brytyjczycy zauważyli zdumiewającą tendencję. Otóż po wyjeździe za granicę – w tym przypadku na Wyspy Brytyjskie – w emigrantki z Polski wstępuje niewytłumaczalna żądza. Choć dla wielu taka teoria jest oburzająca, to dane mówią same za siebie.

Polki za granicą rozwiązłe? Jednoznaczne wyniki raportu

Kobiety w Polsce, jako przedstawicielki `katolickiego narodu`, są odbierane przez mężczyzn raczej jako ułożone, skromne, wstydliwe, a w łóżku nawet… nudne. Jaka jest recepta na to, by wydobyć z Polki demona seksu? To całkiem proste – wysłać ją za granicę.

Jak donosi „Daily Mail”, emigrantki z Polski, które mieszkają na terenie Wielkiej Brytanii, po pewnym czasie znacznie zmieniają swoje obyczaje. I to bynajmniej nie na jeszcze grzeczniejsze, gdyż… stają się bardziej rozwiązłe i bezrefleksyjnie dopuszczają się ryzykownych zachowań seksualnych. Polki za granicą ewidetnie tracą kontrolę.

Co mówią badania? Nic dobrego. Przynajmniej jeśli spojrzeć na to z perspektywy konserwatywnie nastawionego Polaka. Raport mówi jasno, że młode kobiety z Polski uprawiają seks w Wielkiej Brytanii czterokrotnie częściej, niż w „surowej, katolickiej ojczyźnie”. Co ciekawe, mają też większą ochotę na eksperymenty w łóżku – znacznie częściej angażują się w stosunki z wieloma partnerami naraz. Są też bardziej skłonne do oszukiwania swojego partnera.

Są skłonne do eksperymentów

Pomysłodawcy badań nie kryją zaskoczenia takimi rezultatami. – Różnica w zachowaniach Polek w ojczyźnie i za granicą jest ogromna. Imigrantki znad Wisły zachowują się w UK dwukrotnie bardziej ryzykownie, niż we własnym kraju. Często również oferują seks jako kartę przetargową lub w zamian za drobne przysługi, takie jak udostępnienie mieszkania, sprzątanie czy gotowanie” – tłumaczy Grażyna Czubińska.

CZYTAJ TAKŻE:
Żona Michała Wiśniewskiego podjęła radykalną decyzję. Nie miała wyjścia

– Takie zachowanie w Polsce byłoby najpewniej skutkiem nadużycia alkoholu. W Wielkiej Brytanii wiąże się raczej z przyjmowaniem łatwo dostępnych narkotyków – dodaje.

Eksperci nie mają wątpliwości, że przyczyną takich zachowań mogą być problemy finansowe, separacja od rodziny oraz największa przeszkoda w funkcjonowaniu w Wielkiej Brytanii – bariera językowa. Same uczestniczki badania źródła problemu upatrują w paraliżującym poczuciu samotności po przeprowadzce na Wyspy oraz w kiepskim poziomie edukacji seksualnej w Polsce.

– Wiemy, skąd biorą się dzieci, ale wiele dziewczyn nie ma pojęcia o konsekwencjach zdrowotnych współżycia z wieloma partnerami – przekonuje 32-letnia Polka z Manchesteru. Cytuje ją „Polish Express”.

Czy ten trend jest dostrzegalny? Na pewno nie wszystkie Polki za granicą zachowują się w ten sposób. Natomiast wielu internautów, zwłaszcza na forach polonijnych, zwraca uwagę na ekscytację rodaczek egzotycznymi mężczyznami. Takim jest rzekomo dużo łatwiej umówić się z Polką.

W anonimowym badaniu udział wzięło 500 osób.