Krwawy atak w Tesco. Ludzie taranowali siebie nawzajem

Tesco

Panika i przerażenie w Tesco. Kolejny szaleniec urządził klientom piekło, atakując ludzi maczetą. Policja już aresztowała napastnika, a stan ofiary nie zagraża utracie życia. Do zdarzenia doszło w brytyjskim Huddersfield, a więc w sercu Wielkiej Brytanii.

Nawet w kraju, gdzie podobne sytuacje już miały miejsce, to zdarzenie wywołało prawdziwy szok. Gdy ludzie zorientowali się w intencjach szaleńca, wybuchła gigantyczna panika. Na szczęście policja zjawiła się szybko, bo sytuacja robiła się coraz bardziej niebezpieczna.

Jak podaje portal „The Daily Express” w jednym z marketów Tesco zlokalizowanych w mieście Huddersfield doszło do ataku z użyciem maczety. W dniu wczorajszym, około godziny 17:30 wezwano policję na ulicę Viaduct Street. Przerażeni świadkowie mówili o „biegającym mężczyźnie uzbrojonym w maczetę”.

Krwawy atak w Tesco

Informacje o ataku wciąż są niekompletne. Wiadomo natomiast, dlaczego napastnik wdarł się z maczetą do sklepu. Mówią o tym naoczni świadkowie tego zdarzenia.

– Nie znamy jeszcze szczegółów tego zdarzenia, ale wiemy, że doszło przynajmniej do trzech ataków z użyciem maczety, co zostało potwierdzone przez przedstawiciela West Yorkshire Police, a podłoga w markecie było obficie zroszona krwią – podaje polishexpress.co.uk

Z kolei „ExaminerLive” opisuje, że napastnik wbiegł do sklepu za swoją ofiarą, która miała szukać schronienia właśnie w budynku Tesco. Oficjalnie jedna osoba została poszkodowana, choć świadkowie mówili nawet o „kilku krwawiących osobach”.

  1. Co się dzieje? Amerykańscy żołnierze pobili Polaka
  2. Rozpad małżeństwa Macron. Brigette opuściła Pałac Elizejski
  3. Żabka ma problem. Polski rząd zamyka ich sklepy

W policyjnej interwencji w markecie Tesco brali udział ciężko uzbrojeni funkcjonariusze. Udało się aresztować jedną osobą. Więcej informacji powinno pojawić się już wkrótce.

Źródło: The Daily Express/ polishexpress.co.uk, wolnosc24.pl