Tragedia na drodze. Nie żyją polskie piłkarki

Fot. Facebook/Loczki Wyszków

Tragiczny w skutkach wypadek samochodowy miał miejsce wczoraj około godziny 17:00 w Nowej Wsi (powiat wyszkowski) na drodze z Porządzia do Białegobłota. W wyniku zderzenia auta z drzewem zginęły trzy młode kobiety.

Wypadek samochodowy miał miejsce po godz. 17.00, na drodze z Porządzia do Białegobłota (powiat wyszkowski).

Okoliczności tragedii są niejasne. Według relacji policji wygląda jednak na to, iż 20-letnia kobieta prowadząca samochód z nieznanych przyczyn zjechała na przeciwległy pas. Pojazd wpadł na pobocze, a następnie uderzy w rosnące przy drodze drzewo. W wyniku tragedii zginęła zarówno kierująca samochód 20-latka, jak i jej dwie koleżanki.

„Jak do tej pory nie udało nam się ustalić, dlaczego samochód, którym podróżowały trzy kobiety, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Na miejscu tej tragedii nadal pracują policjanci i wyjaśniają wszystkie okoliczności wypadku” – podała sierżant sztabowa Marta Gierlicka, oficer prasowy KPP w Wyszkowie.

Wypadek samochodowy w Nowej Wsi. Nie żyją piłkarki

Wypadek samochodowy, w którym zginęły trzy młode kobiety, odbił się szerokim echem w całym regionie. Okazało się bowiem, że ofiary tragedii, to piłkarki drużyny Loczki Wyszków. Dziewczyny miały po 20 lat i dopiero zaczynały pracę oraz studia. Obowiązki łączyły z grą w piłkę.

O tragicznej śmierci zawodniczek poinformował klub za pośrednictwem swojego profilu społecznościowego w serwisie Facebook.

„Wczoraj, w tragicznym wypadku samochodowym zginęły trzy młode dziewczyny, związane z naszym klubem „od zawsze” – czytamy we wstępie komentarza.

Przedstawiciele klubu Loczki Wyszków podają, że dziewczyny, które zginęły w wypadku to: Karolina Pokraśniewicz (kapitan drużyny), Klaudia Gołębiewska (bramkarka) oraz Julia Wołyniec (wierna kibic drużyny, która podróżowała z nią na wszystkie mecze). Każdej z nich w przytoczonym wyżej poście poświęcono kilka zdań.

„Karolina, Klaudia, Julia… To był dla nas zaszczyt znać Was!” – piszą przedstawiciele klubu.

Do wpisu dołączono również ostatnie zdjęcie, które wykonano piłkarkom. „Ostatnie zdjęcie Karoliny z boiska, wykonane zostało w niedzielę, po meczu z Ząbkovią. Zdjęcie Klaudii i Julii pochodzi z jednego z wyjazdowych meczów Loczków” – czytamy.

https://www.facebook.com/UksLoczkiWyszkow/posts/879288645610385