Wojciech Cejrowski zaatakował PiS. Jego słowa mogą zaskakiwać. „Pisiory wkurzają mnie najbardziej”

Wojciech Cejrowski

Wojciech Cejrowski nie oszczędza Prawa i Sprawiedliwości. W ostatnich tygodniach wielokrotnie krytykował partię rządzącą. Zrobił to również całkiem niedawno, podczas radiowej rozmowy z dziennikarzem, Andrzejem Rudnikiem.

Wojciech Cejrowski mocne słowa pod adresem Prawa i Sprawiedliwości wypowiedział w radiowej audycji, której gospodarzem jest dziennikarz, Andrzej Rudnik. Cejrowski regularnie komentuje na antenie rozgłośni bieżące wydarzenia polityczne i społeczne. Zwykle nie gryzie się w język. Podobnie było i tym razem.

Znany podróżnik uderzył w Prawo i Sprawiedliwość przypominając, iż partia ta stanowczo sprzeciwiała się imigracji. Jego zdaniem nie dotrzymała słowa, ponieważ dziś rynek pracy zalewają obcokrajowcy z Azji.

„Pisiory wkurzają mnie najbardziej tym razem. migranci, których PiS miał nie wpuszczać i sądzę, że sporo głosów wyborczych w tych głównych wyborach parlamentarnych zdobyli dlatego, że stali w opozycji do PO, które mówiło, że Polska jak cała Europa powinna przyjmować tych biednych uchodźców, a PiS mówił twardym językiem, że islamistów nie chcemy w Polsce” – oświadczył Cejrowski.

Wojciech Cejrowski: robotnicy są sprowadzani z krajów terrorystycznych

Wojciech Cejrowski ocenił, iż dziś do Polski sprowadzani są robotnicy z całego świata, w tym z „terrorystycznego Pakistanu”. Podróżnik określił ten kraj w ten sposób, ponieważ – jak twierdzi – prezydent USA, Donald Trump, wpisał go „na listę podejrzanych”.

„Że niby pracowników, bo brakuje w Polsce rąk do pracy i są w Polsce takie firmy, które idą do urzędu pracy i mówią: Potrzebuję pracownika z językiem angielskim płynnym do kopania rowów. I w Polsce nie ma, a w Indiach są, bo tam jest angielski urzędowy” – powiedział znany podróżnik i publicysta.

Wojciech Cejrowski twierdzi, że jest to „sztuczka” stosowana przez obecną władzę. To dzięki niej rządzący mogą sprowadzać do kraju tysiące pracowników z Indii i Pakistanu.

ZOBACZ TAKŻE: Cezary Pazura ostro o wolnych niedzielach. “Czy to nie szajba?”

ZOBACZ TAKŻE: Magda Gessler ujawnia szokujące kulisy programu. “Prawie rzygam”

ZOBACZ TAKŻE: Żebrowski nie zostawił suchej nitki na Kaczyńskim. Ostra wypowiedź na antenie Radia ZET [WIDEO]