DanielMagical: wiadomo, co z nogą youtubera

Znany youtuber DanielMagical (Daniel Zwierzyński) doznał koszmarnego złamania kości piszczelowej i strzałkowej podczas gali Fame MMA 2 13 października. Popularny „patostreamer” opuścił oktagon na noszach już po kilkunastu sekundach walki. Pojawiły się głosy, że Daniel poniekąd jest sam sobie winien, bowiem przez nadużywanie alkoholu jego kości nie są dostatecznie mocne. Natomiast – tak czy inaczej – Magical zmian w swoim życiu nie przewiduje.

Kim jest DanielMagical?

Daniel Zwierzyński, szerzej znany na YouTube jako DanielMagical, nazywany jest przez środowisko patostreamerem, bo jego content w istocie jest… niecodzienny. Młody mężczyzna stworzył coś na wzór Big Brothera w internecie. Transmituje na żywo to, co dzieje się u niego w mieszkaniu, pokazuje libacje, kłótnie i pogłębia chorobę alkoholową swojej matki.

Popularność w serwisie YouTube zdobywał kilka lat temu, m.in. gdy jego matka Małgorzata „Goha” Zwierzyńska na wizji wypiła piwo jednym tchem. W zamian widzowie DanielaMagicala przesłali rodzinie Zwierzyńskich pieniądze. Od tego czasu rodzina regularnie robi – oględnie mówiąc – dziwne rzeczy, za które widzowie nagradzają bohaterów „show” drobnymi kwotami.

Daniel Zwierzyński – koszmarne złamanie

Są wieści dotyczące zdrowia DanielaMagicala. YouTuber opuszcza szpital i udaje się na Urzędniczą 2 w Toruniu, gdzie znajduje się mieszkanie jego matki. Tam najprawdopodobniej nadal będzie uprawiał patostreaming. DanielMagical poinformował właśnie, że wraca do domu.

Daniel Zwierzyński zamieścił na Facebooku swoje zdjęcie na wózku inwalidzkim. Jego noga będzie goić się przez co najmniej kilka miesięcy. YouTuber jest już po operacji. Natomiast, jak informuje, od razu wraca do „pracy”.

Magical poinformował już, co zrobi po powrocie do domu. Jak się okazuje, nie ma zamiaru ani na moment rezygnować z patologicznych streamów prowadzonych z rodzinnego mieszkania.Plan jest taki, że chcemy włączyć stream na jakiś czas. Start 19:00, link w komentarzu – zapraszamy. Opowiem wam wszystko, co chcecie. Nie jest lekko, tylko ja wiem jaki ból przeszedłem i jaki nadal przechodzę, nigdy nikomu czegoś takiego nie życzę, pozdro – przekazał swoim widzom DanielMagical.

Koszmarnego złamania Magicalowi współczuli nawet najwięksi wrogowie. Trudno się dziwić, gdyż wyglądało ono naprawdę makabrycznie. Poniżej nagranie tylko dla widzów o mocnych nerwach.

POPULARNE NA OTOPRESS.PL: