Warszawa: Oszustwo wyborcze ujawnione! Unieważnią wynik?

Sfałszowane wybory Warszawa

Warszawa: ujawniono skandaliczny błąd, który może zakrawać o fałszerstwo wyborcze. Wyborcy Prawa i Sprawiedliwości już teraz mówią o celowości. Jednak nic nie jest jeszcze potwierdzone. Czy w stolicy odbyły się sfałszowane wybory? Pewne jest tylko to, że podane nam wyniki nie są prawdziwe.

Jasne było, że wynik tych wyborów wzbudzi kontrowersje. Dosłownie każdy scenariusz zapewne zakończyłby się ognistą dyskusją o prawidłowości przebiegu głosowania. Jednak to, co stało się w kilku okręgach w stolicy, naprawdę zakrawa o kpinę.

Sprawę opisuje między innymi interia.pl oraz nczas.com. Jak się okazuje, w Warszawie ktoś zatęsknił za czasami stalinizmu. A przecież to partia rządząca tak często jest przez opozycję porównywana do komunistów i bolszewików…

Warszawa – sfałszowane wybory?

Niewiarygodna sytuacja w stolicy. W trzech okręgach frekwencja miała wynieść… sto procent. Dosłownie wszyscy warszawiacy zameldowani w obszarze tych okręgów poszli zagłosować. To, chociażby ze statystycznego punktu widzenia, wydaje się praktycznie niemożliwe. Oczywiście we wszystkich tych komisjach wygrał zdecydowanie Rafał Trzaskowski – podaje nczas.com

Wydawało się, że po skandalicznych zaniedbaniach przy wyborach sprzed 4 lat, coś podobnego nie ma prawa się wydarzyć. I to w stolicy. Jednakże nie doceniliśmy rodaków pracujących przy wyborach.

  1. Posłanka PiS ujawnia: będziemy zamykać niepolskie media

  2. Katastrofa Merkel. Historyczny sondaż w Niemczech

  3. Co za chamstwo. Tak Wojewódzki skomentował porażkę Jakiego

Warszawa – sfałszowane wybory?

Wszyscy wyborcy obwodów nr 610 (mieszkańcy ul. Lasek Brzozowy, komisja w SP nr 330 na Ursynowie), nr 390 (mieszkańcy ulic Białostockiej, Radzymińskiej, Wołomińskiej, komisja w ZSS nr 79 na Pradze-Północ) oraz nr 675 (mieszkańcy ul. 1 sierpnia, komisja przy przedszkolu nr 314 w dzielnicy Włochy) poszli na wybory. Uprawnionych do głosowania w nich było odpowiednio 1355, 706 i 918 osób. Czy śledziliśmy sfałszowane wybory? To się okaże, bowiem PiS na pewno zada sobie trud, by to sprawdzić.

ZOBACZ:
Marcinkiewicz wezwany do prokuratury. Były premier pójdzie do więzienia?

W całym kraju wciąż liczone są głosy. Jednak ze wstępne wyniki mówią, że w wyborach do sejmików wojewódzkich w skali kraju PiS uzyskało 33 proc. poparcia, Koalicja Obywatelska – 26,7 proc., PSL – 13,6 proc., SLD – 6,6 proc., Kukiz’15 – 5,9 proc, a Bezpartyjni Samorządowcy – 5,8 proc.

źródło: interia.pl, nczas.com