Kolejny przekręt ujawniony! Koalicja Obywatelska w tarapatach

Koalicja Obywatelska wybory sfałszowane

Jelenia Góra: mnożą się wątpliwości po dniu wyborczym. Gdy cała Polska żyje już stuprocentową frekwencją w Warszawie, na jaw wychodzą kolejne fakty obciążające antyrządową koalicję. Politycy PO i Nowoczesnej (tzw. Koalicja Obywatelska) będą musieli się gęsto tłumaczyć. Wyborcy PiS już stawiają odważną tezę: wybory sfałszowane.

Odpowiednie organy oczywiście sprawdzą, jak to się stało, że w trzech warszawskich okręgach wyborczych frekwencja wyniosła sto lub więcej procent. I dlaczego w tychże okręgach Rafał Trzaskowski zdecydowanie wygrywał. A sprawdzić to trzeba, bo niektóre wyniki KO są naprawdę podejrzane. Wybory sfałszowane? Wielu nie ma wątpliwości, choć nic jeszcze nie udowodniono.

Koalicja Obywatelska osiągnęła himalaje hipokryzji

Natomiast, jak to w przypadku afer PO, z szafy wypadają kolejne trupy. Oto okazuje się, że tzw. Koalicja Obywatelska, której przedstawiciele kreują się na obrońców praworządności, w kilku miejscach osiągnęła sukces z rażącym pogwałceniem prawa.

Napisał do nas w tej sprawie Dominik Gudowski, szerzej znany jako SOVA (artysta, raper patriotyczny). I nas zamurowało. Z jego informacji wynika, że to, co robiła Koalicja Obywatelska w mieście Jelenia Góra, to nie kampania wyborcza. To zwykła bandyterka.

Co tym razem wywinęli obrońcy demokracji i strażnicy Konstytucji? Po prostu zdeptali kodeks wyborczy. Przy okazji łamiąc zapisy swojej ukochanej Konstytucji. Swoją drogą ciekawe, czy KOD zorganizuje w tej sprawie protest.

Jelenia Góra: Obrońcy Konstytucji łamią Konstytucję?

Mam świadomość jak bardzo niebezpieczny temat poruszyłem… – przekazuje na wstępie Dominik Gudowski. I od razu przechodzi do rzeczy:

W Jeleniej Górze podczas kampanii wyborczej, Jeleniogórska Spółdzielnia Mieszkaniowa (JSM) wystawiła swoich kandydatów w Koalicji Obywatelskiej do wyborów samorządowych.

Podczas Kampanii Wyborczej JSM kolportowała między innymi w swojej gazecie wkładki, ulotki ze swoimi kandydatami (nakład 8 tys. gazet), bez oznaczenia Komitetu Wyborczego Wyborców, a jest to ewidentny materiał tejże spółdzielni, dodatkowo umieszczając Jej napisy, logo bez treści Komitetu Wyborczego – relacjonuje jeleniogórzanin.

W sieci oraz na stronie JSM’u pojawił się również materiał wyborczy z oznaczeniem tylko i wyłącznie wspomnianej Spółdzielni, z prezentacją kandydatów i ich celów wyborczych. Nieodpłatnie JSM udostępnił także miejsca na reklamę i bannery wyborcze na swoich gruntach na rzecz KWW Koalicja Obywatelska – przekazał Dominik Gudowski.

Okazuje się, że mieszkaniec miasta Jelenia Góra nie żartuje, ponieważ poczynił dalsze kroki. – W związku z tak jawnym naruszeniem prawa, a także przez bierność innych komitetów i organów ścigania, złożyłem w tej sprawie zawiadomienie do prokuratury – stwierdza.

Z moich wiadomości wynika, że jeśli prokuratura się przychyli do sprawy i potwierdzi doniesienia, KWW Koalicja Obywatelska będzie miała problem z rozliczeniem kampanii. W konsekwencji tego może stracić finansowanie z budżetu na rok – skwitował.

  1. Trzaskowski zapadnie się pod ziemię, bo wszystko wyszło na jaw
OTOPRESS
Ten materiał to wynik pracy zespołowej. Lista autorów portalu: tutaj Znalazłeś/aś w naszym materiale błąd lub niedopatrzenie? Napisz do nas: [email protected]

8 KOMENTARZE

    • Hahaha śmieszny jesteś :) hahahahaha to widać na niektórych filmikach na YouTube jak „prawidłowo” były zabezpieczone skrzynki bez plomb że można było spokojnie otworzyć je i kombinować :) to was bolą fakty że tak było :) nie jestem za PIS stokroć wolałbym RN :)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here