Znany polski YouTuber może trafić do więzienia! Powiedział o tym swoim fanom [WIDEO]

0

Rafonix, znany polski YouTuber, reprezentujący nurt tzw. „patostreamerów”, może trafić do więzienia. Poinformował o tym sam zainteresowany w jednym z najnowszych filmów skierowanym do swoich sympatyków.

O tym, że Rafonix może trafić do więzienia poinformował on sam za pośrednictwem swojego kanału w serwisie YouTube. Młody mężczyzna, który w sieci określany jest mianem „patostreamera”, podczas rozmowy ze swoimi fanami ujawnił, że w każdej chwili może zostać umieszczony w zakładzie karnym.

Za co Rafonix może trafić do więzienia? Powód jest błahy. Chodzi o prace społeczne, które przydzielił mu sąd, a on – przynajmniej na ten moment – ich nie wykonał.

„Mam godziny z sądu do odpracowania. Mam prace społeczne. Jeżeli się ich nie wykonuje, to zamieniają to na karę więzienia” – powiedział młody mężczyzna, który dodał, iż może trafić do więzienia na trzy miesiące.

Rafonix trafi do więzienia?!

Rafonix przyznaje, że kilka miesięcy temu postanowił, iż weźmie się w garść i odpracuje zasądzone godziny.

„Powiedziałem sobie, po gali zacznę odrabiać godziny. I k***a mogę mieć p***ę ostrą w życiu. Trzy miechy mogę być w więzieniu” – oświadczył.

Jego plany pokrzyżowała jednak propozycja od organizatorów gali FAME MMA, który zwrócili się do niego z pytaniem, czy ten nie chciałby wziąć udziału w jednym z pojedynków. Rafonix zgodził się i całkiem niedawno mogliśmy oglądać go w ringu, gdzie mierzył się z innym YouTuberem, Danielem Magicalem (więcej informacji w linku poniżej).

ZOBACZ TAKŻE: DanielMagical: wiadomo, co z nogą youtubera

Występ na gali FAME MMA sprawił, że Rafonix nie znalazł czasu na prace społeczne.

Podczas transmisji na żywo widzowie pytali Rafonixa, ile godzin prac ma odrobione na ten moment.

„Chyba ile odpracowałem!” – odpowiedział. „Już nieważne. Coś tam odpracowałem. Nie będę mówił, że nic nie robię, bo odpracowałem trochę, ale k***a mam w ch** tego” – zdradził Rafonix.

Kim jest Rafonix?

Rafonix to jeden z polskich YouTuberów. W sieci zasłynął przede wszystkim wulgarnymi relacjami wideo, podczas których fani wpłacają mu pieniądze. Młody mężczyzna obrażał w nim innych ludzi, nie stronił też od innych, wyjątkowo skandalicznych zachowań.

Swego czasu zamieścił w siec film, na którym bije w twarz jednego ze swoich krytyków. Rafonix spotkał się z nim na mieście i wymierzył mu tzw. „liścia” w twarz.

Rafonix zaliczany jest do grona tzw. „patostreamerów”, czyli YouTuberów, którzy organizują relacje na żywo, a w czasie ich trwania robią wyjątkowo skandaliczne rzeczy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here