Ryszard Kotys składa zaskakującą deklarację. Fani zdumieni

Ryszard Kotys gwiazdor Polsat Świat Według Kiepskich
Ryszard Kotys, gwiazdor telewizji Polsat, Świat Według Kiepskich

Znany i przez miliony uwielbiany aktor złożył zaskakującą deklarację. Ryszard Kotys, Paździoch z serialu „Świat według Kiepskich”, to postać kultowa. Jednak w ostatnim czasie gwiazdor telewizji Polsat poważnie podupada na zdrowiu, co rodzi domysły.

Nie ma co się oszukiwać. Większość Polaków Ryszarda Kotysa kojarzy głównie z roli Mariana Paździocha w serialu Świat według Kiepskich telewizji Polsat. W popularnym sitcomie Kotys występuje już od 20 lat.

Ryszard Kotys, serialowy Paździoch, podupada na zdrowiu

86-letni aktor w ostatnich latach poważnie podupada na zdrowiu. W styczniu media podały smutną informację o tym, że Ryszard Kotys zgubił się na klatce schodowej. Serialowy Marian Paździoch ma między innymi poważne kłopoty z pamięcią.

Czy ktoś potrafi wyobrazić sobie „Świat według Kiepskich” bez kultowej postaci, którą bez wątpienia jest Marian Paździoch? Na pewno nie wieloletni fani tej produkcji. Niestety, coraz częściej pojawiają się głosy, że ze względu na swój stan zdrowia i wiek, Ryszard Kotys mógłby zostać wykreślony z obsady serialu.

Jednak on sam przekonuje, że wcale nie jest z nim tak źle. Mimo, że lekarze zalecają raczej odpoczynek, niż udział w wielogodzinnych zdjęciach, Kotys zaskakuje odważną deklaracją. Jak mówi, chce grać w serialu do końca.

Świat według Kiepskich bez Paździocha? Polsat dementuje

Ponadto gwiazdor telewizji Polsat nie zaprzecza, że bywają dni, gdy czuje się gorzej. Natomiast wrócił na plan „Kiepskich” i znów dokucza Ferdkowi. Najwyraźniej praca przy kolejnych odcinkach jest dla niego nie tyle wyzwaniem, co przyjemnością.

Po raz pierwszy zagrałem postać przybliżoną do mojego wieku. Najpierw dostawałem role młodszych od siebie, potem starszych. Tu miałem szansę, by się skupić na problemie starości i samotności. To było dla mnie bardzo interesujące – wyznał Ryszard Kotys w jednym z wywiadów. Widocznie aktor bardzo przywiązał się do tej roli.

ZOBACZ:
Aleksandra Szwed ma dzisiaj urodziny. Gwiazda kończy 29 lat

Również przedstawiciele stacji spod logotypu ze słoneczkiem dementują plotki o odejściu Kotysa z sitcomu. Bez wątpienia również zdają sobie sprawę, jak wielu widzów ogląda tę produkcję głównie dla przaśnych sprzeczek Ferdka z Marianem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here