Prezes PSL chciał wytknąć dziennikarzowi RMF jego wagę. Takiej riposty się nie spodziewał [WIDEO]

Do zabawnej sytuacji doszło podczas wczorajszej porannej audycji w radiu RMF FM. Gościem prowadzącego Roberta Mazurka był przewodniczący Polskiego Stronnictwa Ludowego, Władysław Kosiniak-Kamysz.

Gościem Roberta Mazurka na antenie rozgłośni RMF FM był lider Polskiego Stronnictwa Ludowego, Władysław Kosiniak-Kamysz. Tematem rozmowy dziennikarza z politykiem był oczywiście wynik wyborów samorządowych, w którym PSL zanotowało dobry wynik.

Władysław Kosiniak-Kamysz mówił, że jest zadowolony z rezultatu, który osiągnęła jego partia. Komentował też wynik Prawa i Sprawiedliwości, które w sejmikach zdobyło większość, oraz Koalicji Obywatelskiej, która uplasowała się na drugim miejscu.

Podczas audycji prowadzonych przez Roberta Mazurka stałym elementem programu są akcenty humorystyczne. Podobnie było i tym razem. W pewnym momencie dziennikarz zwrócił bowiem uwagę, iż w środę przypadał „Światowy Dzień Walki z Otyłością”.

Władysław Kosiniak-Kamysz chciał dopiec Mazurkowi. Nadział się na mocną ripostę

„Światowy dzień walki ze mną” – powiedział Robert Mazurek nawiązując do swojej tuszy (bron Boże nie sugerujemy, że pan Robert jest gruby – co to, to nie ;)).

Wypowiedź dziennikarza spróbował wykorzystać Władysław Kosiniak-Kamysz, który postanowił wbić swojemu rozmówcy delikatną szpileczkę.

„Różnicę między nami widać gołym okiem” – oświadczył przewodniczący Polskiego Stronnictwa Ludowego.

W tym momencie Robert Mazurek użył swojej najmocniejszej broni, czyli ciętej riposty, która totalnie „znokautowała” Kosiniaka-Kamysza i rozbawiła radiosłuchaczy.

„Tak, to prawda. Ja jestem przystojniejszy” – odpowiedział dziennikarz RMF FM, który dzięki swoim kąśliwym wypowiedziom zdobył ogromną popularność w internecie.

Internauci komentują

Zabawna wymiana zdań, do której doszło w studiu RMF FM stała się przedmiotem dyskusji internautów. Ci ochoczo komentowali zamieszczony w sieci fragment nagrania.

„Heh – można go (Mazurka – przyp. red.) nie lubić, ale błyskotliwy to on jest jak mało kto” – napisał jeden z komentujących.

ZOBACZ:
Biedronka czy Lidl? Polacy wybrali!

„MCR – MISTRZ Ciętej Riposty!” – dodał kolejny przyznając dziennikarzowi RMF FM zaszczytny tytuł „Mistrza Ciętej Riposty”.

„Mazurek kot” – podsumował inny internauta dając do zrozumienia, iż Robert Mazurek nie ma sobie równych.

ZOBACZ TAKŻE: Cejrowski poszedł na całość! „Tęczowy piątek” doprowadził go do furii

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here