Biedronka próbuje przykryć aferę? Niewiarygodne promocje

Biedronka afera promocje Gazetka Biedronki

Czy sieć Biedronka próbuje przykryć ostatnią aferę? Informacje o silnie rakotwórczych substancjach zawartych w hitowych produktach sieci lotem błyskawicy obiegły krajowe media. Wybuchła małą afera. Teraz Jeronimo Martins robi co może, by zatrzeć złe wrażenie. Czas na tani weekend w Biedronce. Poniżej m.in. gazetka Biedronki od 26 października 2018.

Klienci popularnej sieci dyskontów wstrzymali oddech, gdy media podały informację o rzekomo silnie rakotwórczej substancji, którą miały zawierać popularne produkty spożywcze Biedronki. Sieć na razie nie odniosła się do zarzutów.

Afera „palmowa”. Biedronka przygotowała niewiarygodne promocje

Okazało się, że Biedronka do produkcji słodkiego pieczywa stosuje olej palmowy. Jednakże ten – udowodniła to WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) – ma działanie rakotwórcze. Nie dziwi zatem, że klienci dyskontów z sympatycznym owadem w logo lekko się przerazili.

ZOBACZ:
Nie Lidl, ani nie Biedronka. Polska sieć roznosi rynek!

Afera została tak szeroko rozdmuchana, że władze sieci musiały natychmiast zareagować. A jeśli Biedronka, to… a jakże – promocje. Sieć tnie ceny, by mimo wszystko zachęcić klientów do odwiedzania swoich sklepów. Co zawiera najnowsza gazetka Biedronki na 26.10.2018?

Tani weekend w Biedronce. Gazetka Biedronki 26.10.2018

To będzie tani weekend w Biedronce. I to nie tylko z nazwy. Udając się w ten weekend do tego popularnego dyskontu można zaoszczędzić naprawdę dużo. Atrakcyjna promocja dotyczy na przykład napojów Coca-Cola. Przy zakupie butelki 1,75L, drugą otrzymamy za 50% ceny. Natomiast do dwulitrowej herbaty Lipton, drugą dostaniemy aż 66% taniej!

Frytki mrożone Zig Zag, zamiast 5,99, kosztują 3,99. Natomiast płyn do WC Domestos dostaniemy aż 50% taniej. Pod warunkiem, że kupimy dwie sztuki (druga za połowę ceny). Przeceniono też solidne tabletki do zmywarki Kraft. Przy zakupie dwóch, zapłacimy za opakowanie 11,99 zł, zamiast standardowych 14,99.

ZOBACZ:
Biedronka ostrzega swoich klientów. Koniecznie zobacz!

Olej rzepakowy Wyborny został przeceniony o aż 58%. Za litrową butelkę nie zapłacimy 4,69, a jedynie 1,95 zł! Cała gazetka Biedronki obowiązująca od piątku 26 października dostępna tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here