Posłanka PiS wywołała gigantyczny skandal. W swoim wpisie wspomniała o pedofilu i mordercy

Fot. Wikimedia/Lukas Plewnia

Krystyna Pawłowicz słynie z ostrych wypowiedzi oraz kontrowersyjnych wpisów w internecie. Tym razem posłanka może ponieść spore konsekwencje. Jej ostatni komentarz zamieszczony w serwisie Twitter wywołał bowiem gigantyczny skandal.

Krystyna Pawłowicz opublikowała w serwisie Twitter wpis, w którym odniosła się do wyników niedawnych wyborów samorządowych. Prawo i Sprawiedliwość przegrało batalię o duże miasta, w których zwyciężyli w większości politycy Koalicji Obywatelskiej.

Pawłowicz była oburzona faktem, iż mieszkańcy większych miast nie poparli kandydatów reprezentujących Zjednoczoną Prawicę. Zasugerowała więc, że na prezydenta mógłby wystartować Mariusz Trynkiewicz, brutalny pedofil i morderca, który od wielu lat przebywa w zamknięciu.

„Trynkiewicz na prezydenta! Wielbiciele zboków, złodziejstwa, zalotnych chamów i zaprzańców wybiorą go już w pierwszej turze… Polsce na złość…” – napisała kontrowersyjna posłanka Prawa i Sprawiedliwości.

Kontrowersyjny wpis Krystyny Pawłowicz. Posłanka poniesie konsekwencje?

Wiele wskazuje na to, że Krystyna Pawłowicz może ponieść konsekwencje swojego kontrowersyjnego wpisu. Sprawą zainteresował się bowiem poseł Platformy Obywatelskiej, Cezary Tomczyk. Polityk przyznał, że sprawy nie odpuści i zgłosi ją do Komisji Etyki Poselskiej.

„Za te słowa podaje Panią Krystynę Pawłowicz do Komisji Etyki Poselskiej i zgłaszam sprawę do Marszałka Sejmu. Uważam, że szef klubu PiS Ryszard Terlecki powinien natychmiast usunąć Panią Poseł z klubu. Warszawiaków obraził już Suski, Kowalczyk a teraz to. Co na to Patryk Jaki?” – napisał na Twitterze Cezary Tomczyk.

Na ten moment nie wiadomo, jak zakończy się cała sprawa. Trudno powiedzieć też, czy Komisja Etyki Poselskiej faktycznie pochyli się nad wpisem posłanki Prawa i Sprawiedliwości.

ZOBACZ:
Grzegorz Schetyna o związkach LGBT. Oto plan Platformy

O dalszych postępach w sprawie będziemy informować państwa na bieżąco.

ZOBACZ TAKŻE: Wstrząsające wyznanie Miśka Koterskiego. „Dla mnie powrót oznacza śmierć”

ZOBACZ TAKŻE: Kuchenne Rewolucje: Gessler wpadła w szał. „Ja p***dolę”! Burza w TVN

ZOBACZ TAKŻE: PiS idzie za ciosem. Patryk Jaki powalczy o nowe stanowisko

3 KOMENTARZE

  1. Za co miałaby ponieść karę pani Pawłowicz,przecież napisała prawdę. W jakimś mieście kandydat na prezydenta ma postawionych ponad 90 zarzutów,siedzi tymczasowo w więzieniu i dostał chyba ponad 80%głosów!!To co to jest??Z tego wynika,że wygrywa patologia bo jak bo można inaczej tłumaczyć?

  2. Może to nawet i prawda, choć nie sądzę, ale takie rzeczy może mówić zapijaczony menel, a nia polityk z najwyższej półki.
    Coraz uparciej, po kolejnych wypowiedziach pania Krystany Pawłowicz, przychodzi mi na myś, że robi za Konrada Wallenroda, po to by sprawiać PiS kłopoty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here