Wstrząsające wyznanie Miśka Koterskiego. „Dla mnie powrót oznacza śmierć”

Fot. YouTube/Polsat screen

Już w najbliższą sobotę gościem Agnieszki Gozdyry w programie „Skandaliści” będzie aktor i showman, Misiek Koterski. W opublikowanej w sieci zajawce możemy zobaczyć, iż tematem rozmowy będą nałogi, z którymi wiele lat walczył syn reżysera, Marka Koterskiego.

Podczas rozmowy z Agnieszką Gozdyrą Misiek Koterski przyznał, że przez wiele lat zmagał się z uzależnieniem od alkoholu oraz narkotyków. Aktor z żalem wyznaje, że 90% jego znajomych, którzy również walczyli z podobnymi nałogami, dziś nie ma już na tym świecie.

Koterski przyznaje, że uzależnienie od alkoholu, jak i narkotyków, to straszna choroba, która w konsekwencji prowadzi do najgorszego, czyli śmierci.

„90% moich znajomych, których dotknęła ta choroba, dzisiaj już ich nie ma na tym świecie. To jest wielka loteria, nie wiesz nigdy, czy tutaj będziesz” – mówi syn znanego reżysera, Marka Koterskiego.

Misiek Koterski: dla mnie powrót oznacza śmierć

Misiek Koterski nie ma złudzeń i przyznaje, że dla niego powrót do używek oznacza śmierć.

„Mam poczucie, że dla mnie nie ma powrotu. Wyciągnąłem wszystkie szczęśliwe losy z kapelusza. To jest taka choroba, że nie ma zabawy. Ja wygrałem życie. Dla mnie powrót prawdopodobnie oznacza śmierć” – oświadczył aktor bez zbędnych ogródek.

Emisja programu „Skandaliści” z udziałem Miśka Koterskiego zaplanowana jest na sobotę, 27 października o godzinie 20:00.

Kim jest Misiek Koterski?

Michał „Misiek” Koterski to polski aktor, showman oraz celebryta. W świadomości polskich widzów zasłynął przede wszystkim rolą w filmie „Dzień Świra”, reżyserowanym przez jego ojca. Jest uczestnikiem kultowej sceny, gdzie wspólnie z Markiem Kondratem „ćwiczą język angielskich”. Śmiało można powiedzieć, iż przeszła ona do historii polskiej kinematografii.

Misiek Koterski przez wiele lat zmagał się z uzależnieniem od narkotyków oraz alkoholu. Wielokrotnie lądował w zakładach zamkniętych, jednak leczenie nie przynosiło efektu i znów wracał do nałogu. Jego życie się odmieniło po tym, gdy związał się z uczestniczką programu „Top Model”, Marcelą Leszczak. Parze urodziło się dziecko, a aktor ogłosił, iż jest wolny od używek.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here