Rewolucja. Żabka właśnie wprowadziła zaskakującą usługę

Sieć sklepów Żabka
Sieć sklepów Żabka

Sieć Żabka może i nie posiada wielkopowierzchniowych punktów, ale faktem jest, że wśród sklepów, do których regularnie wpadamy „przy okazji”, nie ma sobie równych. I wszystko wskazuje na to, że ta pozycja sieci spod znaku sympatycznego płaza będzie się tylko polepszać.

Bo pomysły mają niewiarygodne. Najpierw właściciele Żabki wykazali się niezwykłym sprytem, omijając zakaz handlu w niedzielę. Wówczas postanowiono, że w niedzielę Żabka będzie nie sklepem, a… punktem pocztowym.

Widać gołym okiem, że celem firmy wciąż jest maksymalizacja zysków. Dlatego walczono z całych sił, by nie stracić 4 dni handlowych w miesiącu. To się udało, więc ktoś wpadł na pomysł, że czas teraz na poszerzenie grona stałych klientów. Zatem wszystko dla wygody klienta.

Teraz w Żabce załatwimy znacznie więcej spraw, niż same zakupy. Na wspomnianych wyżej usługach pocztowych nie koniec. Teraz w sklepie tej znanej sieci odbierzesz, a nawet nadasz swoją przesyłkę kurierską.

Odbierz po drodze, przy okazji zakupów. Nie czekaj na kuriera, zaoszczędź czas – tak zachęca do korzystania ze swojej nowej usługi sieć Żabka. Pomysł jest prosty, ale może okazać się niezwykle skuteczny. Klienci nie będą musieli obijać się po mieście, by odwiedzić pocztę, nadać przesyłkę kurierską i zrobić zakupy. Wszystko to załatwią w Żabce.

Sieć współpracuje z firmą DHL i Pocztą Polską.

Żabka tłumaczy, jak skorzystać z usługi?

„Nie czekaj na kuriera, przesyłkę odbierzesz i nadasz od 6:00 do 23:00, w terminie do 7 dni od dostarczenia jej do sklepu. Podczas zakupów online sam zdecyduj, w którym punkcie chcesz odebrać paczkę. Operatorami logistycznymi usługi są DHL Parcel Polska Sp. z o.o. oraz Poczta Polska S.A.” – czytamy na stronie zabka.pl

ZOBACZ:
Biedronka czy Lidl? Polacy wybrali!

Jak skorzystać z usługi?

Odbiór

Wybierz nasz sklep jako miejsce odbioru swojej paczki.
Przyjdź z kodem SMS do wskazanego sklepu i odbierz przesyłkę.

Nadanie:

Wypełnij TU i wydrukuj etykietę i naklej ją na paczkę.
Nadaj paczkę w sklepie i odbierz potwierdzenie nadania. Nadaj przesyłkę klikając TUTAJ.

źródło: zabka.pl

5 KOMENTARZE

  1. W artykule jest błąd-„Dlatego walczono z całych sił, by nie stracić 4 dni handlowych w miesiącu. „Autor żyje w alternatywnej rzeczywistości? bo ja 4 niedziel wolnych od handlu w miesiącu nie doświadczyłem…

  2. W artykule jest błąd-„Dlatego walczono z całych sił, by nie stracić 4 dni handlowych w miesiącu. „Autor żyje w alternatywnej rzeczywistości? bo ja 4 niedziel wolnych od handlu w miesiącu nie doświadczyłem…

  3. Jestem pracownikiem żabki na pomorzu od niemal roku. Przesyłki są od minimum tego czasu odkąd zacząłem pracę, więc paczki były już baaardzo dawno. Ale wkurzam mnie to właśnie, że my pracownicy żabki musimy pracować w niedzielę niehandlową a inne sklepu mają wolne, w sumie mamy otwarte tylko 8 godzin wtedy no ale jednak… Mam nadzieję, że rząd zajmie się tym i ukróci lamanie prawa poprzez omijanie go.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here