Politycy, których obraził Paweł Kukiz zareagowali na jego przeprosiny. „No to wszystko jasne”

Fot. Wikimedia/Adrian Grycuk

Paweł Kukiz przeprosił za swoje wulgarne wpisy, które publikował w piątkową noc. Polityk obraził w nich m.in. Marka Jakubiaka oraz Jacka Wilka. Agresywne komentarze były wynikiem decyzji posła Jakuba Kuleszy, który opuścił Kukiz’15 i przeniósł się do partii Wolność.

W piątkowy wieczór Paweł Kukiz przekroczył wszelkie granice. Liderowi Kukiz’15 puściły nerwy po tym, gdy Jakub Kulesza zdecydował się opuścić jego ugrupowanie i przenieść do partii Wolność.

Wpis dotyczący odejścia Kuleszy opublikował na Twitterze poseł Kukiz’15, Marek Jakubiak. Polityk przyznał, że młody poseł był jego „synkiem” i życzył mu powodzenia w dalszej politycznej drodze. Te słowa rozwścieczyły Kukiza.

„Dziś z klubu Kukiz’15 wystąpił Jakub Kulesza , to drugi po Adamie Andruszkiewiczu mój synek sejmowy, który podjął taką decyzję. Widać nie nadają się na wegetację. Mam nadzieję, że o nich jeszcze usłyszymy. Całym sercem życzę Wam Panowie jak najlepiej, niech Wam się darzy :)” – napisał Marek Jakubiak.

„Marek! Idź za nimi, skoro im dobrze życzysz! Masz browary i układy w wojsku. Całe 30 tysięcy na kampanie w Warszawie wydałeś (czyli dwa razy mniej niż ja na ciebie w parlamentarnych) ? Powodzenia i Czuwaj, Żołnierzu Kuleszy i Andruszkiewicza :-)” – odpowiedział mu Paweł Kukiz.

Później Paweł Kukiz włączył się do dyskusji zainicjowanej przez Jacka Wilka, byłego posła Kukiz’15, który, podobnie jak Kulesza, przeniósł się do partii Wolność.

„I taki bacik po pupci…. ? Widzę to! Wilk w ekstazie (w pończochach), łajany przez Jakubiaka w kadzi a obok masturbujący się Korwin przy odbycie Kornela ? Kto będzie najładniejszy – dostaje wodociągi w Radomiu ;-)” – napisał lider Kukiz’15.

Paweł Kukiz przeprasza. Jest reakcja obrażonych

W niedzielny poranek Paweł Kukiz przeprosił za swoje zachowanie. Polityk zamieścił na Facebooku wpis, w którym przyznał, że poniosły go emocje.

ZOBACZ:
Wojciech Cejrowski pośmiewiskiem. Te słowa cytuje już cały internet

„Nie jestem cynikiem, by to wszystko po prostu po mnie spłynęło, więc sam popłynąłem… Oczywiście bardzo przepraszam za wulgaryzmy. To nie powinno mieć miejsca. Czasem jeszcze niestety scena polityczna myli mi się z rockową” – napisał.

Na jego przeprosiny zareagowali obrażeni: Marek Jakubiak i Jacek Wilk. Zarówno jeden, jak i drugi przyznali, że nie żywią do Kukiza urazy. Obaj docenili również fakt, iż Kukiz uderzył się w pierś i publicznie przyznał do popełnionego błędu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here