Pogoda oszaleje! Niespotykane temperatury i potężne anomalie

Pogoda w Polsce

Zdumiewająca prognoza pogody na najbliższe dni. W poprzednich latach zdarzało się, że już na przełomie października i listopada mieliśmy śnieg. Już to wzbudzało zdziwienie, jednak w tym roku dzień Wszystkich Świętych przyniesie szokujące wahania atmosferyczne.

Regularnie końcowe etapy roku zadziwiają Polaków. Klimat jesienno-zimowy w ostatnich dekadach zaskakuje coraz bardziej. Dziś miliony Polaków zastanawiają się, jaka będzie pogoda na Wszystkich Świętych.

Prognoza pogody. Jaka będzie pogoda 1 listopada, w dzień Wszystkich Świętych

Prognoza pogody na Wszystkich Świętych zdumiewa nie tylko nas, ale i meteorologów. Jak podają duże media, dojdzie do potężnych anomalii oraz czekają nas niespotykane temperatury. Jaka będzie pogoda 1 listopada, w dzień Wszystkich Świętych?

To będzie coś niespotykanego. Szczególny pływ na pogodę w naszym kraju wywrze to, co wydarzy się nad Oceanem Atlantyckim. Dojdzie tam do zablokowania niżów, a rządy pogodowe przejmą upalne wyże ze wschodu oraz południa tego regionu.

Europę czeka prawdziwe szaleństwo. Wszystko to będzie spowodowane tym, że dojdzie do zderzenia wyżów z niżami. Tę bitwę górą będą wyże, przez co czekają nas prawdziwe anomalie. Znad czarnego lądy napłynie do nas gorące powietrze.

ZOBACZ:
To koniec Kukiz'15?! "Musimy to zrobić. Czy to się Pawłowi Kukizowi podoba, czy nie"

Co prawda w Polsce nie będzie jeszcze zbyt ciepło, gdy dotrze do starć zimnych i ciepłych mas powietrza. Upały nadejdą dopiero po 30 października. Nim to jednak nastąpi dojdzie do innych anomalii. Podczas gdy na północy kraju może popadać deszcz ze śniegiem, to na południu doświadczymy już kilkunastu stopni.

Z kolei już po 30 października do kraju powróci cieplejsza aura. W cieniu będzie powyżej 20 stopni na obszarze całego kraju – informuje twojapogoda.pl

źródło: twojapogoda.pl, pikio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here