Dramat młodego YouTubera. Zmarł jego ojciec, z którym wspólnie prowadził kanał

Ogromna tragedia dotknęła YouTubera Adama, który wspólnie ze swoim ojcem prowadził kanał „Adam i Tata”. W zeszłym tygodniu tytułowy Tata, Jacek Bejmert, zmarł.

„Adam i Tata” to innowacyjny kanał, którego założycielem byli tytułowi Adam oraz jego ojciec, Jacek. Panowie, co w świecie YouTube’a spotyka się bardzo rzadko, prowadzili kanał wspólnie. Publikowali na nim rozmaite nagrania. Począwszy od wyzwań oraz rywalizacji po relacje z wydarzeń kulturalnych oraz sportowych.

W zeszłym tygodniu Adam za pośrednictwem Facebooka przekazał fanom kanału tragiczną wiadomość.

„Niestety muszę Was poinformować, że to już jest koniec Adama i Taty. Pojawi się pewnie wiele pytań dlaczego? Powiem wprost, Taty z Nami już nie ma” – napisał młody mężczyzna, który zapowiedział jednocześnie, że niebawem na kanale pojawi się film, w którym opowie o dramatycznym zdarzeniu.

Nie żyje Jacek Bejmert z kanału „Adam i Tata”

Widzowie kanału „Adam i Tata” byli wstrząśnięci informacją przekazaną przez Adama. Wielu z nich nie mogło w to uwierzyć. Wszak jeszcze tydzień temu panowie opublikowali film nagrany podczas gali FAME MMA. Nic nie zwiastowało wówczas, że może dojść do tragedii.

27 października Adam zamieścił w serwisie Facebook kolejny wpis. Odniósł się w nim do zapytań widzów, którzy, zszokowani sytuacją, chcieli wiedzieć, kiedy na kanale pojawi się obiecany film.

„Bardzo dużo osób pyta kiedy odcinek o tej sytuacji z Tatą. Bardzo Was proszę – zrozumcie Moją sytuację i dajcie mi chwilę żebym się ogarnął po tym wszystkim, a na pewno wtedy nagram ten odcinek. Do usłyszenia” – wyjaśnił Adam.

Adam opowiedział o śmierci Taty

Dzień później na kanale YouTube opublikowane zostało nagranie, w którym Adam opowiedział o całej sytuacji. Młody mężczyzna na wstępie podziękował wszystkim, którzy po rodzinnej tragedii obdarzyli go niesamowitym wsparciem.

ZOBACZ:
Broniarz nie daje za wygraną! Nie uwierzycie, co planuje

Adam zdradził również, że jego tato zmarł najprawdopodobniej przez problemy z alkoholem. Twórca kanału „Adam i Tata” przyznał jednak, że okoliczności śmierci jego ojca są tak tragiczne, iż nie zamierza o nich opowiadać.

„Odszedłeś tak nagle, że ani uwierzyć, ani się pogodzić” – zatytułował film Adam.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here