Toruń: Policja poszukuje pedofila. Oto on [PODAJ DALEJ]

Toruń pedofil

Toruń. Policja właśnie podała do wiadomości publicznej, iż poszukuje groźnego pedofila, który grasuje po mieście. Jego wizerunek został opublikowany. Zarejestrowały go kamery komunikacji miejskiej.

Toruńska policja prosi wszystkich obywateli o pomoc w ustaleniu personaliów osoby podejrzanej o przestępstwo o charakterze seksualnym wobec małoletniego poniżej 15. roku życia. Zdarzenie miało miejsce 14 października 2018 r. w Toruniu. Policja publikuje wizerunek sprawcy z kamer monitoringu.

Toruń: pedofil poszukiwany

Policjanci z toruńskiej komendy prowadzą pod nadzorem prokuratury postępowanie w sprawie przestępstwa o charakterze seksualnym, gdzie pokrzywdzoną jest osoba małoletnia poniżej 15. roku życia. Do zdarzenia doszło 14 października tego roku na Osiedlu Młodych w Toruniu.

ZOBACZ:
Nowy gigant na rynku. Ceny hurtowe, taniej niż w Lidlu i Biedronce!

W toku postępowania policjanci dotarli do monitoringu, na którym widać sprawcę tego zdarzenia. Toruń zamarł, bo to – spokojne na co dzień miasto – nie bywa zbyt tłem dla tak odrażających czynów.

Rysopis: mężczyzna w wieku około 30-40 lat, wysoki, wysportowany. Włosy krótkie ciemne, z widocznymi zakolami, bez zarostu. Ubrany był w bluzkę koloru białego z długimi rękawami, spodnie jeansy koloru niebieskiego dekatyzowane, buty ciemne.

Funkcjonariusze proszą osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub rozpoznają osobę przedstawioną na nagraniu o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu ul. Grudziądzka 17, tel. (056) 641-26-06 (07) albo z numerem alarmowym 997 i 112.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here