Krzysztof Jackowski: widziałem przyszłość Kaczyńskiego

Krzysztof Jackowski jasnowidz Kaczyński

Jasnowidz Krzysztof Jackowski zyskał niesamowitą sławę. Nie tylko dlatego, że regularnie pojawiał się w materiałach „Super Expressu”. Ale też – a może przede wszystkim – ze względu na to, że jego wizje niejednokrotnie się spełniały.

Jackowski budzi skrajne emocje. Dla jednych jest osobą niezwykłą i kimś, na kogo przepowiedniach naprawdę można polegać. Inni z dużą dozą sceptycyzmu podchodzą do jego działań i niejednokrotnie wyśmiewają. Ot, jasnowidz w XXI wieku.

Znany jasnowidz często angażuje się w sprawy, którymi żyje cała Polska. Zdarzało się, że współpracował nawet z detektywami. Tym jednak razem postanowił spontanicznie zajrzeć w przyszłość lidera Prawa i Sprawiedliwości.

Jak w najbliższym czasie będzie radził sobie Jarosław Kaczyński? Prezes partii rządzącej zapewne z uśmiechem przyjmie wieści o wizji Krzysztofa Jackowskiego.

Opozycja bardzo źle życzy prezesowi PiS. Kaczyński dzięki długofalowej strategii i konsekwencji doprowadził swoje ugrupowanie do władzy. To bardzo nie podoba się siłom antyrządowym. Stąd zapewne ich przedstawiciele nie przyjmą rewelacji jasnowidza z entuzjazmem.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski widział przyszłość Kaczyńskiego

Opozycję bardzo zmartwi wizja, o której opowiedział Krzysztof Jackowski. Zdaniem jasnowidza, Prawo i Sprawiedliwość będzie rządziło jeszcze bardzo długo, a liderem tego rządu pozostanie Jarosław Kaczyński.

ZOBACZ:
Ukraiński polityk atakował Polaków. Reakcja Czechów? Po prostu piękna

Na łamach “Super Expressu” Jackowski opowiedział, co czeka lidera PiS

Mam odczucie, że Jarosław Kaczyński będzie zasiadał w Sejmie jeszcze przez pięć lat, czyli do końca tej kadencji oraz następną. Wydaje mi się, że dalej będzie rządził partią, ale w moim odczuciu, będzie dwóch szefów PiS – mówi jasnowidz.

ZOBACZ:
Jarosław Kaczyński publicznie potępił wartości unijne

Krzysztof Jackowski po tym jak przeanalizował swoją wizję dochodzi do wniosku, że Kaczyński na swojego następcę szykuje obecnego premiera naszego kraju – Mateusza Morawieckiego. – Mam także wrażenie, że pan Morawiecki nie będzie już premierem, najprawdopodobniej po najbliższych wyborach parlamentarnych – argumentował jasnowidz.

Oczywiście do tego typu rewelacji jasnowidza należałoby podchodzić z dużym dystansem i przymrużeniem oka. Jednak sondaże z perspektywy PiS nieustannie wyglądają imponująco. Zatem wszystko wskazuje na to, że władza w Polsce jeszcze długo się nie zmieni.

źródło: Super Express

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here