Małgorzata Wassermann w emocjonalnym apelu do Polaków

Małgorzata Wassermann

Małgorzata Wassermann jest jedną z niewielu kandydatów Zjednoczonej Prawicy, którzy jeszcze walczą o prezydenturę w wielkich miastach. Posłanka identyfikująca się z Prawem i Sprawiedliwością ma szansę zostać prezydentem Krakowa.

Kampania wyborcza jest na finiszu. Tymczasem kandydatka ZP, w ramach swoistego podsumowania, zamieściła w mediach społecznościowych post. Jest on podziękowaniem, a zarazem apelem do potencjalnych wyborców w stolicy Małopolski.

Co pisze Małgorzata Wassermann?

? Szanowni Państwo,

dziś ostatni dzień kampanii wyborczej. Kampanii trudnej i intensywnej, wbrew temu, co piszą niektórzy dziennikarze. Ale to właśnie od nich zacznę swoje podziękowania, bo regularnie przyjmowali moje zaproszenia i uczestniczyli w konferencjach prasowych.

Za mną kilkadziesiąt spotkań z mieszkańcami, tysiące uściśniętych dłoni i całe mnóstwo słów wsparcia, które zagrzewały mnie do walki o lepszą przyszłość Krakowa. Nie zapominam też o osobach, które merytorycznie komentowały i podawały dalej moje treści programowe w Internecie, w mediach społecznościowych. Za to wszystko serdecznie Państwu dziękuję!

Małgorzata Wassermann: dziękuję kontrkandydatom

Dziękuję też wszystkim kontrkandydatom z pierwszej tury, ze szczególnym uwzględnieniem Łukasza Gibały, z którym łączy mnie wypunktowanie tej samej, sporej części problemów dręczących Kraków. Dziękuję oczywiście Jackowi Majchrowskiemu za tę drugą turę, której finał już w najbliższą niedzielę. Finał – mam taką nadzieję – szczęśliwy dla mnie.

I wreszcie, dziękuję wszystkim osobom z mojego najbliższego otoczenia, które wsparły mnie swoją wiedzą w trakcie tej kampanii. Moje intelektualne zaplecze to szereg specjalistów, również profesorów, którzy pomogli mi ułożyć świetny „Pakt dla Krakowa”, z którym można się w całości zapoznać na mojej stronie internetowej
? mwassermann.pl/moj-program

Wierzę, że to właśnie mój program wyborczy, mój zapał, energia i rzetelność przekonają, na tej ostatniej prostej, tych jeszcze nie do końca przekonanych z Państwa – by oddać na mnie swój głos 4 listopada! ✌️

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here