Wojciech Cejrowski rozpętał piekło. Tak ostro jeszcze nie było!

Wojciech Cejrowski o filmie KLER

W piątek 26 października w niektórych szkołach odbyła się akcja pod hasłem „Tęczowy Piątek”. Wiele osób krytykowało tę inicjatywę, nie zgadzając się na promowanie wśród uczniów tego typu postaw. Akcję w ostrych słowach skrytykował Wojciech Cejrowski. W programie „Minęła 20” znany podróżnik i komentator wystosował do rodziców specjalny apel. Wiele wskazuje na to, że teraz może mieć problemy. 

Akcja „Tęczowy Piątek” ma na celu propagowanie środowisk LGBT w szkołach wśród dzieci. „Wszystko po to, żeby młode lesbijki, geje, osoby biseksualne, transpłciowe, queer i interpłciowe poczuły, że w szkole jest miejsce też dla nich” – tłumaczy organizator wydarzenia, czyli Kampania Przeciw Homofobii. Jednakże Wojciech Cejrowski w programie „Minęła 20” stwierdził, że jest to „napaść seksualna na uczniów”.

Cejrowski wywołał burzę występem w „Minęła 20”

Cejrowski skomentował akcję na antenie TVP Info, gdzie przytoczył list, który dostał od jednej z matek. Kobieta napisała, że jej synowi polecono przyjść do szkoły w spódniczce. Ona uznała, że to jakiś niewinny żart. Dopiero gdy dowiedziała się o „tęczowym piątku” zdała sobie sprawę z całej sytuacji.

„Chyba rodzice powinni coś na ten temat wiedzieć najpierw i się zgodzić na to. Gdzie jest kuratorium, czemu minister się nie uruchomił?” – pytał Cejrowski.

Cejrowski akcję nazwał „atakiem pedofilskim”, w którym uczniowie są „szkoleni do zboczonych czynności seksualnych”. Największe oburzenie widzów wywołała trzymana przez niego kartka z napisem: „Rodzice, zadzwońcie do szkoły upewnić się, że obleśny dziad nie przyjdzie jutro molestować waszych dzieci”.

Skargi na Cejrowskiego

Na wypowiedzi Wojciecha Cejrowskiego postanowiła zareagować organizacja „Miłość nie wyklucza”. Wyraziła ona swój sprzeciw twierdząc, że nie zgadza się na tego typu okazywanie pogardy. Organizacja skrytykowała również prowadzącego program Michała Rachonia.

Przedstawiciele organizacji „Miłość nie wyklucza” umieścili w sieci apel o to by widzowie protestowali przeciwko takim zachowaniom na antenie telewizji publicznej. Ponadto apel spotkał się z dużym odzewem. Do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wpłynęło aż 466 skarg. KRRiT rozpoczęła w tej sprawie postępowanie. Będziemy informować o jego wynikach.

ZOBACZ:
Co za historia! Żart prezydenta USA postawił Moskwę na równe nogi

40 KOMENTARZE

 1. Wystarczą powszechnie dostępne informacje: „w tej szkole propaguje się homoseksualizm” i „w tej szkole nie propaguje się homoseksualizmu” – po kilku latach zostanie tylko kilka wiadomo których.

 2. Homoseksualizm jest dewiacją taka sama jak np. zoofilia i im podobne! Różnica polega na tym że ekspansja tej dewiacji ma poparcie wśród ludzi o lewicowych poglądach! Można powiedzieć że w mediach jest moda na tą dewiację! Powtarzam dewiację ponieważ jej przedstawiciele i zwolennicy są zaprzeczeniem teorii Darwina. Zaprzeczeniem biologicznego rozwoju! Lobby pedofilów wzorując się na lobbowaniu homoseksualizmu też domagają się akceptacji pedofilii. W Holandii przecież powstała partia pedofilów, a napływowy muzułmanizm ma w koranie zapisane prawo do tego typu zachowań! Co tu więcej pisać pan Cejrowski ma rację i nie ma się co dziwić że lobby dewiacyjne tak go za to nienawidzi!

  • Powiedzialem prawde na facebooku o tym co mysle to mnie zbanowali.Co w tym kraju sie dzieje?Namnozylo sie dziwnych zboczonych organizacji ktore sa autorytami!Najwyzszy czas utwozyc normalna Polske

 3. żeby syn przyszedł do szkoły w spódniczce?!?! No, żesz ja p******ę! A niby po co? Niech przyjdą ci, którzy tego pragną, którzy bez tego żyć nie mogą, a nie dzieciak, któremu nigdy do głowy nie wpadło, by nosić spódnice! Dlaczego dzieci biseksualne mają się uczyć zachowań innych niż tradycyjne???

 4. Brawo Panie Cejrowski!Zazdroszczę odwagi!Oby w tym co Pan rozpoczął nie został sam!Popieram Pana i niech nie odważną się Pana zdjąć z anteny TVP info!

 5. „Lukacs był także jednym z istotnych gości na spotkaniu w Instytucie Marksa-Engelsa zorganizowanym przez Lenina właśnie w sprawie degeneracji moralnej Zachodu, by przeprowadzić rewolucję światową. Jeden z uczestników, Willi Munzenberg wypowiedział się wtedy otwarcie:

  “Zachód zrobimy tak zepsutym, że będzie śmierdział”

  Zgodnie z jego opinią, dyktatura lewicy jest możliwa do wprowadzenia dopiero, gdy z powodu demoralizacji życie przestaje być możliwe. Warto pamiętać te słowa, gdy następnym razem usłyszymy bajania lewicowych aktywistów zachęcających do wprowadzenia edukacji seksualnej do szkół i przedszkoli to cytat z artykułu pt. „Czym jest rewolucja seksualna i kto ją stworzył” – tutaj się dowiecie:http://sredniowieczny.pl/rewolucjasek/?fbclid=IwAR30ZmGCXtdxcVZ1fDkKwI1LxoYnnjMEFpJ42PAWZSH0fKzsff_QXzUMy7g

 6. Myślę tak samo jak Wojciech Cejrowski w tej sprawie. Brawo Panie Wojtku, a tych którzy przychodzą do szkół aby demoralizować i uczyć młodzież i dzieci dewiacji seksualnych wyrządzając im olbrzymie krzywdy, to należy pociągnąć do odpowiedzialności karnej , a dyrektorów szkół, którzy świadomie wyrazili zgodę -zwolnić ze stanowiska!!!!

  • Każdy tak myśli.
   Każdy jeden człowiek tak myśli.
   Co da szczekanie w próżni? ?????
   To nie jest bohaterstwo.
   To zdrada.
   Wszyscy dookoła widzą co się świeci ale z obawy o wyśmianie, wszyscy publicznie siedzą cicho.
   Od lat trwa jakiś cyrk w Polsce a większość siedzi cicho.
   W internecie poszczekaja i to wszystko.
   Popatrzcie na siebie i Wasze postępowanie.
   Niektórzy z was są dorosli i założyli rodIny.
   CZY WY TUMANY JEBANE NIE POTRAFICIE SOBIE WYOBRAZIĆ JAKA PRZYSZLOSC SZYKUJĘCIE DLA SWOICH WŁASNYCH DZIECI.
   mam prawo do was tak mówić.
   Ja sam jestem po kilku wyrokach.
   Siedziałem we Francji i w Niemczech za tzw. Mowę nienawiści.
   Obudzcie się tumany.
   Choć nie wiem czy nie za późno.
   Jesteście w huj odpowiedzialni.
   Dzieci wam odpowiednio za to podziękuję.
   Za zgodę na to.
   Wasza cisza daje im zgodę na to, by robić z was i waszych dzieci bezmyslych niewolników wychowany przez telewizor.

 7. Drodzy pedalstwo,uprawiajcie zboczenstwa w swoich domach,klubach.Normalni ludzie nie życzą sobie oglądać was w miejscach publicznych a tym bardziej w szkołach.Brawo Wojtek Cejrowski.

 8. Popieram wypowiedź pana Cejrowskiego i tez jestem przeciwny takim akcjom. Może wśród czytelników jest jakiś prawnik i by się wypowiedział czy taka akcja nie podlega z urzędu ściganiu prokuratorskiemu pod zarzutem „innych czynności seksualnych” w stosunku do nieletnich?

 9. „Rodzice, zadzwońcie do szkoły upewnić się, że obleśny dziad nie przyjdzie jutro molestować waszych dzieci”. Domniemywam, że p. Wojciech miał na myśli księdza proboszcza?

 10. ciekawe jak …bylby to jego brat ,,kuzyn … siostrzeniec,,syn …wnuk jaka by byla jego reakcja…. czy stanol by przynich i dbal by o nich jak o dzieci stworcy…

 11. Jebcie się kto chce,z kim chce,gówno mnie to obchodzi .Ale jak absorbujecie moją uwagę i marnujecie cenny czas to mnie wkurwiacie.Zgadzam sie z Wojciechem Cejrowskim.W pytę gość.

 12. Żyjemy w wolnym, demokratycznym kraju, organizacja „Miłość nie wyklucza” może oczywiście wyrażać swoje zdanie, sprzeciwiać się i krytykować, ale niech na to samo pozwala innym. Pan Wojciech Cejrowski, wypowiadając się o „tęczowym piątku”, powiedział to, co myśli ogromna większość ludzi w Polsce: z miłością się nie obnośmy, nie narzucajmy innym swego na nią spojrzenia. Żyjemy w kulturze nakazującej kultywować miłość w zaciszu domowym.

  Zachęcam do wysyłania do KRRiT e-listów z wyrazami poparcia dla pana Wojciecha Cejrowskiego i redaktora Michała Rachonia. Niech tych listów będzie 4660, albo i dużo więcej.

  Ja wysyłam e-list o treści:

  Solidaryzuję się z wypowiedzią pana Wojciecha Cejrowskiego w sprawie „tęczowego piątku”. Jest mocna, ale nie tak znowu bardzo. Taka powinna być.
  W słowach pana Cejrowskiego nie sposób doszukać się pogardy – opisują one tylko to, co się może stać, jeśli się w porę nie przeciwstawimy.

  Proponuję wysłać własną wypowiedź lub skopiować mój list, ewentualnie go modyfikując. Gorąco proszę: bez epitetów. Przyjmijmy, że listy z obsceną i chamskimi odniesieniami są autorstwa trolli, mających za zadanie kompromitowania tej idei.

  List można wysłać pod adresem Wydziału skarg i wniosków w Departamencie Prezydialnym:
  skargi@krrit.gov.pl

 13. Popieram pana Wojtka jeżeli geje, lesby i inne niezadeklarowane biologicznie są normalne to czemu próbują to udowadniać. Jak jest cos normalne nie trzeba tego udowadniać. Szkoła jest miejscem do nauki a nie promowania dewiacji seksualnych !

 14. 466 skarg to dużo ? Proponuję wysyłać listy z poparciem dla Pana Cejrowskiego – będą tysiące !!! Każdy normalny, kochający rodzic powie to samo: łapy precz od naszych dzieci!!! Niech by ktoś taki przyszedł do szkoły mojej córki i chociaż próbował popatrzeć w Jej stronę to nie ręczę za siebie.

 15. Brawo dla Pana Cejrowskiego nie można pozwolić, by nasze dzieci, które wychowujemy na przyjaznych , zdrowych Polskich Obywateli były niszczone jakimś plugactwem przez tych, których się powinno leczyć A nie dopuszczać do szkół, by niszczyli nasze dzieci

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here