Media huczą. Były mąż Joanny Schmidt chce ujawnić „niewygodne fakty”

Fot. Wikimedia/Adrian Grycuk

Joanna Schmidt to była posłanka Nowoczesnej. Polityk prywatnie związana jest z byłym liderem tej partii, Ryszardem Petru. Będąc w związku z Petru, Schmidt cały czas procesuje się ze swoim byłym mężem, Pawłem Schmidtem. Ostatnio stwierdził on, że jego była małżonka „knebluje mu usta”.

Joanna Schmidt to jedna z najbardziej kontrowersyjnych posłanek. Media rozpisują się na temat jej aktywności politycznej, ale i życia prywatnego. Wszystko ze względu na fakt, iż Schmidt prywatnie pozostaje partnerką Ryszarda Petru, z którym związała się przystępując do jego partii o nazwie Nowoczesna.

Co jakiś czas portale internetowe oraz gazety rozpisują się jednak na temat byłego męża polityk, Pawła Schmidta. Okazuje się, że Joanna Schmidt cały czas procesuje się z byłym małżonkiem. Ostatnio Paweł Schmidt ogłosił, że posłanka… „knebluje mu usta”.

Joanna Schmidt procesuje się z mężem. „Knebluje mi usta”

Joanna Schmidt może mieć kłopoty. Wszystko ze względu na wypowiedź jej byłego męża, który w rozmowie z „Super Expressem” wytoczył bardzo ciężkie działa. Paweł Schmidt oświadczył, że Joanna Schmidt domaga się o wiele wyższych alimentów na najstarszą córkę małżeństwa. Według gazety, posłanka domaga się pięciu tysięcy zamiast dwóch. Jako, że informacja na temat wysokości alimentów padła podczas rozprawy niejawnej, Joanna Schmidt złożyła przeciwko swojemu byłemu mężowi doniesienie o możliwości popełnienia przestępstwa.

– Wiem, że Joanna Schmidt złożyła kolejny donos na mnie w prokuraturze. Jest to wpisane w szerszy plan niczym nieuzasadnionej agresji przeciwko mnie – mówi Paweł Schmidt.

– Prawda jest taka, że Joanna Schmidt próbuje mi kneblować usta, bo wie, że znam wiele faktów, które są dla niej bardzo niewygodne i chce mnie w ten sposób zastraszyć – dodaje.

ZOBACZ:
Maleńczuk atakuje. Dostało się m.in. młodemu raperowi

Paweł Schmidt: nie złamałem prawa

Paweł Schmidt twierdzi, że nie ma sobie nic do zarzucenia. Dodaje również, że nie złamał prawa.

– Akurat ta sprawa jest bardzo jednoznaczna, bo ja żadnych informacji dotyczących samego niejawnego procesu nie podaję – powiedział.

Były małżonek Joanny Schmidt twierdzi, że informacje, które zostały ujawnione dotyczą zachowania partnerki Ryszarda Petru. Paweł Schmidt podkreśla, że jego była żona jest osobą publiczną, w związku z czym jej wyborcy mają prawo dowiedzieć się „jakiego posła wybrali”.

– To nie moja wina, że Joanna Schmidt zachowuje się w sposób, którego się potem sama wstydzi. W każdym razie ta cała sprawa jest bezpodstawna – stwierdził.

ZOBACZ:
Wojciech Cejrowski rozpętał piekło. Tak ostro jeszcze nie było!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here