To koniec kultowego show? Magda Gessler chce wyjechać z Polski

4
Magda Gessler Kuchenne Rewolucje TVN

Czy to koniec programu telewizji TVN? “Kuchenne Rewolucje” co tydzień przyciągają przed telewizory miliony widzów. Trudno się dziwić, bowiem formuła programu jest ciekawa, a charyzmatyczna Magda Gessler robi prawdziwe show.

W marcu minie 9 lat od emisji premierowego odcinka “Kuchennych Rewolucji”. Autorski program Magdy Gessler okazał się niebywałym hitem. Oglądalnością przewyższał nawet różnej maści programy talent show. Po prostu żyła złota.

Przeprowadzane rewolucje przysporzyły gigantycznej popularności także samej prowadzącej. Wcześniej Magda Gessler nie była osobą, którą zna praktycznie każdy Polak. Dziś już trudno znaleźć osobę, która nie kojarzy jej nazwiska i wizerunku.

Kuchenne Rewolucje TVN dobiegają końca? Magda Gessler udzieliła wywiadu

Wydawało się, że “Kuchenne Rewolucje” w TVN-ie będą trwać i trwać, dopóki zdrowie prowadzącej pozwoli. Jednak sama zainteresowana udzieliła wywiadu, po którym mnożą się wątpliwości. Nie tylko wśród widzów jej programu, ale i dziennikarzy tabloidów.

Bo o tym, że uwielbia podróże opowiadała dziesiątki razy. Jednak tym razem przyznała, że chce “poszukać czegoś nowego”. I bynajmniej nie miała na myśli dłuższego urlopu poza granicami Polski, a… zakup nieruchomości w jednym z państw zachodncih. Jak przyznaje, początkowo rozważała Portugalię, jednak prawdopodobnie wybierze Szwajcarię.

Kiedyś miałam plany, żeby kupić sobie dom w Portugalii, bo kocham ten kraj. Teraz jednak mi się zmieniło i myślę o kupnie domu w Szwajcarii. Zakochałam się we włoskojęzycznym Lugano – powiedziała w rozmowie z dziennikarzami “Faktu”.

CZYTAJ TAKŻE:
Przesłuchanie Donalda Tuska: przewodnicząca eksplodowała

Tymi samymi, którzy spekulują na temat ewentualnego zakończenia jej pracy dla telewizji TVN. Stąd też słowa, które wypowiedziała później nabierają szczególnego wydźwięku. – Zaczynam chyba powoli chcieć w życiu czegoś innego – stwierdziła Magda Gessler.

Ponadto znana restauratorka nie ukrywa fascynacji Ameryką Południową, ogółem “egzotycznymi klimatami”. Czy zamiast “Kuchennych Rewolucji” już wkrótce będziemy oglądać nowe odcinki “Kobiety na krańcu świata”, z tym że z Magdą Gessler, zamiast Martyny Wojciechowskiej?

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here