Monika Jaruzelska bierze ślub. Tożsamość męża szokuje

Monika Jaruzelska
Monika Jaruzelska

Monika Jaruzelska to osoba, która budzi kontrowersje tylko nieznacznie mniejsze, niż jej nieżyjący ojciec. Córka komunistycznego generała coraz częściej udziela się publicznie, co jest wybitnie nie w smak środowiskom konserwatywnym. Kim jest mąż Jaruzelskiej?

Ponadto w minionych wyborach samorządowych udało jej się zdobyć mandat radnego Warszawy. Tego spodziewał się mało kto, tak jak mało kto się spodziewał, że Monika Jaruzelska znajdzie towarzysza życia za granicą.

Nie celebryta czy znany polityk, a arystokrata. Córka generała Wojciecha Jaruzelskiego podjęła decyzję o zamążpójściu. Po sukcesie wyborczym może skupić się już tylko na przygotowaniach do ceremonii. Kim jest mąż Jaruzelskiej?

Kim jest mąż Jaruzelskiej?

Jak dowiedzieli się dziennikarze „Super Expressu”, córka gen Jaruzelskiego zakochana jest we francuskim arystokracie. Co ciekawe, to podobno o tym tajemniczym Francuzie miała pisać w swojej autobiografii z 2013 roku „Towarzyszka panienka”.

Wówczas dziennikarze tabloidów rwali włosy z głowy, by tylko ustalić tożsamość tajemniczego mężczyzny. Jednak Monika Jaruzelska uchyla rąbka tajemnicy dopiero kilka lat później.

– Po studiach wyjechałam na jakiś czas do Francji. Chodziłam tam do szkoły, uczyłam się francuskiego. No i zakochałam się w pewnym Francuzie. Starszy ode mnie osiem lat, miał już spory zasób życiowego doświadczenia, bo był wdowcem, po samobójczej śmierci żony – pisała wówczas Jaruzelska.

– Pochodził z bardzo dobrej rodziny. Miał wzięte biuro architektoniczne, piękne mieszkanie z tarasem i widokiem na wieżę Eiffla, na co dzień jeździł daimlerem – opisywała przyszłego męża.

Ponadto „SE” dowiedział się, że ślub ma odbyć się w połowie przyszłego roku.

1 KOMENTARZ

  1. Trzeba mieć nadzieję, że pani Monika Jaruzelska będzie się starała pokazać, że Warszawa i Polska jest dla niej ważna.
    Że nie pójdzie śladami pani Róży Thun – o interesy Polski, jej dobre imię, a nie interesy tej czy innej grupy politycznej, będzie walczyła w kraju, nie na arenie międzynarodowej. O Polsce, za granicami, będzie się wypowiadała wyłącznie pozytywnie.
    Trzymam kciuki, żeby jej się to udało.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here