Quebonafide nie dogra się na płytę Bedoesa. Niepokojący powód

Fot. YouTube/CiemnaStrefa

Ta informacja wstrząsnęła fanami muzyki rap w naszym kraju. Do publicznej wiadomości podał ją Bedoes, który oświadczył, że Quebonafide, jeden z najpopularniejszych raperów w Polsce, nie dogra się na jego płytę. Powód, dla którego Quebo nie dorzuci swojej zwrotki do projektu, jest niepokojący.

Bedoes, jeden z najlepszych raperów młodego pokolenia, zorganizował stream dla fanów. Podczas relacji na żywo odpowiadał na ich pytania. Jedno z nich dotyczyło Quebonafide. Sympatyk Bedoesa zauważył, że raper ogłaszał, iż Quebo pojawi się na jego płycie, tymczasem okazuje się, że kooperacja nie dojdzie do skutku.

Bedoes postanowił wyjaśnić, dlaczego Quebonafide ostatecznie nie dogra się na jego najnowszy krążek.

– Ogłosiłem go, gdy umówiliśmy się na kawałek – wyjaśnia Bedoes.

Raper przyznaje, że pojawiła się istotna przeszkoda, dla której Quebonafide nie mógł dorzucić na projekt gościnnej zwrotki. Okazuje się, że jest ona dość niepokojąca.

– Kuba miał kłopoty zdrowotne i nie zdążył dograć. Nadrobimy w przyszłości – powiedział Bedoes.

Młody muzyk nie zdradził jednak, o jakie kłopoty zdrowotne chodzi.

ZOBACZ!
Media huczą. Były mąż Joanny Schmidt chce ujawnić "niewygodne fakty"

Bedoes: Quebonafide miał kłopoty ze zdrowiem

Słowa Bedoesa mogą dotyczyć sytuacji z maja tego roku. Wówczas bliscy współpracownicy Quebonafide ogłosili, iż raper nie wystąpi na kilku koncertach juwenaliowych. Sztab Quebo tłumaczył tę decyzję stanem zdrowia niezwykle popularnego muzyka.

– Ze względu na dużą intensywność pracy w ciągu ostatniego miesiąca, ogromną ilość koncertów i działań muzycznych, jesteśmy zmuszeni do odwołania występu na wrocławskich Ekonomaliach. Tę trudną decyzję podjęliśmy po długim namyśle – napisano w oficjalnym komunikacie opublikowanym na Facebooku.

– Zdrowie jest w tej sytuacji najważniejsze. Ekipa potrzebuje krótkiej przerwy na regenerację po to, żeby w kolejnych miesiącach, dawać Wam tyle energii, ile otrzymywaliście od nas dotychczas. Wrocław. Liczymy na Waszą wyrozumiałość – dodano w jego dalszej części.

ZOBACZ!
Maleńczuk atakuje. Dostało się m.in. młodemu raperowi

Internauci skrytykowali oświadczenie sztabu rapera. Zwrócili bowiem uwagę, iż w tym samym czasie Quebonafide przebywał w Rumunii, gdzie wraz z m.in. Bonusem RPK nagrywał klip do utworu ulicznego rapera.

Michał Kamiński
Ideowiec. Sercem po prawej stronie, jednak patrzy na świat pod obiektywnym kątem. Zainteresowany głównie polityką krajową. Napisz do autora: [email protected]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here