Artur Barciś w bardzo szczerym wywiadzie. Miał próby samobójcze

0
Artur Barciś

Artur Barciś udzielił wywiadu tygodnikowi “Dobre Chwile”. Aktor znany m.in. z roli Tadeusza Norka w „Miodowych Latach” ujawnił, że na początku lat 80. miał poważne problemy. Z tego powodu chciał nawet popełnić samobójstwo.  

W tygodniku „Dobre Chwile” ukazał się artykuł, w którym opisano ciężki czas w życiu Artura Barcisia. Na początku lat 80. aktor stracił pracę w Teatrze Narodowym. Zdarzało się, że nie miał gdzie mieszkać, brakowało mu również pieniędzy. Artur Barciś prawdopodobnie popadł wtedy w ciężką depresję.

Artur Barciś chciał popełnić samobójstwo

Tygodnik “Dobre chwile” informuje, że ciężki czas w życiu aktora mógł skończyć się dla niego tragicznie.

“Pamiętam, że pijany, w nocy, poszedłem na Most Śląsko-Dąbrowski i chciałem skończyć ze sobą. Do dziś nie wiem, co mnie powstrzymało” – opowiada Artur Barciś.

To właśnie w tym czasie aktor poznał Beatę, która pracowała jako młodsza asystentka montażystka na planie serialu „Pan na Żuławach”. Wówczas coś między nimi zaiskrzyło i zostali parą. Jak się okazało, poznanie kobiety było dla niego ratunkiem.

Barciś zdradza, że zakochał się od pierwszego wejrzenia w sekundę. Dodaje, że kiedy tylko ją zobaczył, pomyślał, że to jego wielka miłość, na całe życie. Aktor przysiadł się do niej w autobusie i wprost zapytał czy za niego wyjdzie. Małżeństwem zostali po dwóch latach. Artur Barciś jest związany z Beatą od 32 lat.

Kariera Artura Barcisia

Artur Barciś to polski aktor teatralny, filmowy i dubbingowy oraz reżyser teatralny. Bardzo często występuje w charakterystycznych rolach drugoplanowych – wyrazistych i dających się zapamiętać. Nierzadko grywa postacie dziwaków bądź osób w jakiś sposób pokrzywdzonych przez los.

CZYTAJ TAKŻE:
Quebonafide nie dogra się na płytę Bedoesa. Niepokojący powód

Popularność zyskał dzięki występom w programie Okienko Pankracego przeznaczonym dla młodych widzów. Pod koniec lat 90. zyskał sympatię telewidzów dzięki jednej z głównych ról w serialu telewizyjnym Miodowe lata. Wcielił się tam w postać Tadeusza Norka. Sprawdza się zarówno w rolach komediowych, jak i w dramatycznych.

CZYTAJ TAKŻE:
Media huczą. Były mąż Joanny Schmidt chce ujawnić "niewygodne fakty"

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here