Biedronka: Ci mężczyźni okradli sklep! Poznajesz ich? [WIDEO]

2

Policjanci z Posterunku Policji w Pruszczu (pow. świeckipod nadzorem prokuratury poszukują sprawców kradzieży towaru z terenu sklepu Biedronka mieszczącego się przy ul. Wyzwolenia. Na stronie internetowej Policja opublikowała nagranie z monitoringu i zdjęcia mężczyzn podejrzanych o kradzież.

Do zdarzenia doszło 4 września 2018 roku w jednym ze sklepów Biedronka. W toku postępowania policjanci dotarli do monitoringu, na którym widać najprawdopodobniej sprawców przestępstwa. Jednakże wciąż nie udało się zidentyfikować tożsamości sprawców.

CZYTAJ TAKŻE: Lidl i Biedronka otwarte 12 listopada? Mamy odpowiedź

„Podejrzani mężczyźni działając wspólnie i w porozumieniu dokonali zaboru w celu przywłaszczenia mienia w postaci różnych wyrobów spożywczych i chemicznych o wartości ponad 1 000 zł” – czytamy na stronie Komendy Wojewódzkie Policji w Bydgoszczy.

POSZUKIWANI SPRAWCY KRADZIEŻY

Policjanci z Posterunku Policji w Pruszczu poszukują sprawców kradzieży towaru z terenu sklepu mieszczącego się w Pruszczu przy ul. Wyzwolenia.Do zdarzenia doszło 4 września tego roku. W toku postępowania policjanci dotarli do monitoringu, na którym widać najprawdopodobniej sprawców przestępstwa. Nn mężczyźni działając wspólnie i w porozumieniu dokonali zaboru w celu przywłaszczenia mienia w postaci różnych wyrobów spożywczych i chemicznych o wartości ponad 1 000 zł.Policjanci proszą osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub rozpoznają osoby przedstawione na nagraniu o kontakt z Posterunkiem Policji w Pruszczu ul. Główna 33 telefon: (52) 33 32 635 albo z numerem alarmowym 997 i 112.

Opublikowany przez Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy Piątek, 2 listopada 2018

ZOBACZ:
Koniec spekulacji. Jasna deklaracja Tuska ws. wyborów

Kradli towar w sklepie sieci Biedronka. Policja prosi o pomoc

Funkcjonariusze szukają osób mogących pomóc w ustaleniu tożsamości sprawców lub innych świadków. Policjanci proszą o kontakt osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub rozpoznają osoby przedstawione na nagraniu.

Należy zgłaszać się na Posterunkek Policji w Pruszczu przy ul. Główna 33. Można również dzwonić pod numer telefonu: (52) 33 32 635 albo numer alarmowy 997 i 112.

2 KOMENTARZE

  1. Niech kradną, zajmij ie się bandytami a nie złodziejaszkami wy pojebane durnie byście mosieli trafić na mego kumpla czeka on ana was a któryś ochroniarz trafi na szpital

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here