Oficjalnie: kultowy raper przedawkował narkotyki

Fot. Pixabay

Informacja, którą we wrześniu podały media sprawiła, że fani muzyki rap zamarli. Okazało się, że jeden z najpopularniejszych wykonawców na świecie nie żyje. Teraz poznaliśmy szokujące powody zgonu. Kim był Mac Miller?

Informacja o śmierci tak znanego rapera, jakim jest Mac Miller, wywołała szok w środowisku muzycznym. Amerykanin był bowiem popularny nie tylko w swoim kraju, ale i daleko poza jego granicami. Setki tysięcy fanów miał m.in. w Polsce.

Mac Miller zmarł niedługo po tym, gdy rozstał się ze swoją dziewczyną, znaną piosenkarką Arianą Grande. W mediach spekulowano, że raper nadużył narkotyków, a jego umęczony organizm nie wytrzymał kolejnej dawki środków odurzających.

Oficjalnej przyczyny zgonu Mac Millera nie ujawniono od razu. Szczegółowe informacje na temat jego śmierci podano do publicznej wiadomości dopiero teraz.

Mac Miller nie żyje. Przedawkował narkotyki

Mac Miller został znaleziony martwy w swoim domu. Mężczyzna leżał na podłodze brzuchem w dół. Jego twarz była przyciśnięta do kafelków, a z dziurek od nosa wypływała krew. Po sekcji zwłok oraz badaniach toksykologicznych ustalono, iż przyczyną śmierci jednego z najpopularniejszych raperów na kuli ziemskiej, było przedawkowanie narkotyków.

Pogłoski o przedawkowaniu przez Mac Millera narkotyków pojawiały się zaraz po jego śmierci, jednak niektórzy fani jego twórczości spekulowali, iż raper mógł popełnić samobójstwo. Dziś wiadomo już, że to nieprawda, a przyczyną zgonu był nadmiar środków odurzających, które zażył Amerykanin.

Nie wiadomo jednak jakie substancje wziął Mac Miller. Tego do publicznej wiadomości nie podano.

ZOBACZ!
Patryk Jaki zmartwił wyborców. Opowiedział o swoim stanie zdrowia

Kim był Mac Miller?

Mac Miller (ur. w 1992 roku) był jednym z najpopularniejszych raperów na świecie. Muzyk bił rekordy sprzedaży swoich płyt, grał również niezliczone ilości koncertów. Miał fanów na całym świecie.

Młody muzyk wydał pięć albumów oraz dziewięć mixtape’ów.

Podczas swojej kariery muzycznej współpracował z gwiazdami amerykańskiej sceny rapowej. Nagrywał m.in. z Wiz Khalifą, znanym z niezwykle popularnego utworu pt. „Black & Yellow”.

Raper był w związku z piosenkarką Arianą Grande. Para była nawet zaręczona. Mac Miller i piosenkarka rozstali się jednak na krótko przed jego śmiercią.

Michał Kamiński
Ideowiec. Sercem po prawej stronie, jednak patrzy na świat pod obiektywnym kątem. Zainteresowany głównie polityką krajową. Napisz do autora: [email protected]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here