Michał Tusk rozwija nowy biznes. Wiemy, czym się zajmuje

Michał Tusk GDNExpress

Syn byłego premiera wciąż angażuje się w nowe biznesy. Michał Tusk, choć już w czerwcu ubiegłego roku przyznał, że „wiedzieli z ojcem, że Amber Gold to lipa”, może czuć się w naszym kraju bezpiecznie. Sprawa Amber Gold zamieniła się już w coś na wzór argentyńskiego tasiemca telewizyjnego. A Tusk junior w najlepsze rozwija firmę GDNExpress.

Na przestrzeni ostatnich lat sprawa Amber Gold miała charakter rozwojowy. Raz po raz pojawiały się nowe wątki. W końcu wyszło na jaw, że syn byłego premiera, dziś przewodniczącego Rady Europejskiej – Michał Tusk – był w całą sprawę zamieszany.

Sympatycy obecnego rządu niemal jednogłośnie domagali się skazania Tuska juniora i jego ojca za bierność wobec działań piramidy finansowej. Jednak wciąż brakuje jednoznacznych dowodów na ich winę.

Michał Tusk przesłuchanie ma już za sobą. Ponadto ciągle rozwija się zawodowo na rodzinnym Wybrzeżu. Teraz opowiedział dziennikarzom portalu money.pl, czym się teraz zajmuje. Jak się okazje, nie rozstał się na dobre z lotnictwem. Rozwija firmę GDNExpress.

Co robi teraz Michał Tusk?

ZOBACZ:
Nie Morawiecki, a właśnie on. 27-latek następcą prezesa PiS?

– Nie narzekam, jestem zadowolony, jest naprawdę ok. W tej chwili mamy w firmie cztery pojazdy. Pewnie będziemy chcieli dokupić nowe busy, ale to jednak plany bardziej dalekosiężne. Na razie skupiamy się na bieżącej działalności – opowiada w najnowszym wywiadzie syn znanego polityka.

Jak czytamy na oficjalnej stronie firmy, GDNExpress oferuje bezpośrednie przejazdy autobusowe z Bydgoszczy na lotnisko w Gdańsku w promocyjnych cenach.

Michał Tusk jest głównym udziałowcem spółki GDNExpress. Miejmy nadzieję, że jej działalność przyniesie lepsze efekty, niż legendarnej już spółki OLT Express należącej do Amber Gold.

2 KOMENTARZE

  1. A co ma robić siedzieć na zasiłku jak większość osób popierających obecny rząd. Dobrym pomysłem było by zajęcie się SKOK-ami i Getbankiem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here