Awantura w „Rolnik szuka żony”. Odrzucona kobieta rozpętała piekło

Do niebywałej awantury doszło w programie TVP pt. „Rolnik szuka żony”. Jeden z tytułowych rolników starł się z uczestniczką, która zabiegała o jego względy. Widzowie show nie zostawili na mężczyźnie suchej nitki.

Do zdarzenia doszło w ostatnim odcinku programu „Rolnik szuka żony”. Rolnicy musieli w nim podjąć ostateczną decyzję i wybrać jedną z osób, które zabiegały o ich względy.

Jedną z rozmów w cztery oczy odbył rolnik Łukasz, na przeciwko którego zasiadła Paulina. Mężczyzna postanowił podziękować jej za udział w programie i oświadczył, że niestety nie skradła jego serca.

– Zasługujesz na szczerość. Jesteś fantastyczną dziewczyną, wspaniałą, ale moje serce w tym programie jest już zajęte. I bardzo ci dziękuję za udział w programie – powiedział Łukasz do Pauliny.

Awantura w „Rolnik szuka żony”. Paulina: zrobiłeś ze mnie idiotkę

Słowa, które wypowiedział mężczyzna, wprawiły Paulinę we wściekłość. Kobieta najpierw nie mogła uwierzyć, że Łukasz tak po prostu się z nią żegna.

– Żartujesz sobie, prawda? – zapytała zdziwiona uczestniczka. Gdy jednak otrzymała odpowiedź negatywną, przeszła do ataku.

Paulina publicznie oświadczyła, że Łukasz dzwonił do niej poza kamerami i sugerował, iż bardzo mu na niej zależy. Tymczasem podczas nagrania programu przekazał jej zupełnie inną informację i zostawił z niczym.

– Jesteś hipokrytą! – powiedziała zirytowana Paulina.

– Zrobiłeś ze mnie straszą idiotkę – dodała po chwili.

Łukasz

"Nie mogę inaczej, przepraszam"Serce nie sługa

Opublikowany przez Rolnik szuka żony TVP Niedziela, 4 listopada 2018

Rolnik pod ostrzałem. Internauci nie zostawili na nim suchej nitki

Zachowanie Łukasza wywołało gigantyczne oburzenie wśród fanów programu. Twierdzili oni, że Łukasz wykorzystał Paulinę traktując ją przez długi czas jako pomoc w gospodarstwie. Przytoczyli również słowa Pauliny, która twierdziła, że mężczyzna poza kamerami składał jej rozmaite obietnice.

– Zachował się nieuczciwie – podsumował jeden z komentujących.

To jednak dość kulturalny komentarz. Inni nie byli bowiem aż tak dyplomatyczni.

– Burak i tyle. Czy usuniecie komentarz czy nie i tak to nie zrobi z niego porządnego faceta – napisał jedna z rozwścieczonych pań.

– Cham i prostak – dodała kolejna.

POPULARNE NA OTOPRESS.PL: