Cejrowski nie wytrzymał! Ostro skomentował zakaz Marszu Niepodległości

Wojciech Cejrowski Tęczowy Piątek LGBT

Decyzja Hanny Gronkiewicz-Walt o zakazie organizacji Marszu Niepodległości wywołała ogromne kontrowersje. W internecie pojawiło się mnóstwo negatywnych komentarzy, m,in. ze strony publicystów, polityków i dziennikarzy. Wojciech Cejrowski ostro skomentował całą sytuację, nie szczędząc pod adresem prezydent Warszawy mocnych słów.

W środę 7 listopada Hanna Gronkiewicz-Waltz zakazała organizacji Marszu Niepodległości, o czym poinformowała na specjalnej konferencji prasowej. Zgromadzenie miało odbyć się 11 listopada w Warszawie. Wojciech Cejrowski ostro skomentował postępowanie HGW.

Prezydent Warszawy swoją decyzję motywowała względami bezpieczeństwa. Dodała również, że w Marszu co roku uczestniczą osoby, które wznoszą skandaliczne hasła i powołują się na niebezpieczną ideologię.

„Uważam z całą odpowiedzialnością, że nie tak powinno wyglądać świętowanie 100. rocznicy odzyskania niepodległości” – powiedziała prezydent stolicy. „Skonsultowałam tą decyzję z prezydentem-elektem Rafałem Trzaskowskim” – dodała.

Wojciech Cejrowski ostro skomentował zakaz Marszu Niepodległości

Decyzja Hanny Gronkiewicz-Waltz wywołała ogromne kontrowersje. W internecie pojawiło się mnóstwo negatywnych komentarzy, i to z różnych opcji politycznych. Większość osób zarzuca Hannie Gronkiewicz-Waltz brak poszanowania dla wolności zgromadzeń i łamanie praw obywatelskich.

Decyzję Hanny Gronkiewicz-Waltz w ostro skomentował Wojciech Cejrowski. Znany podróżnik zamieścił na Twitterze krótki komentarz w tej sprawie.

„Idę na Marsz Niepodległości. Zabraniali nam świętować 11.11 za komuny, a my maszerowaliśmy. Zabraniają znowu? MASZERUJMY. To nie jest ich święto. To nie są ich ulice. Gdy FAŁSZYWA WŁADZA judzi, prowokuje i represjonuje, wówczas mobilizuje PRAWDZIWYCH LUDZI do walki o wolność” – napisał Cejrowski.

Jego wpis zyskał uznanie wielu twitterowiczów.

5 KOMENTARZE

  1. Nie można napisać kilku zdań, tylko trzeba głęboko szukać wypowiedzi Pana Cejrowskiego gdzieś na setny wierszu. A po drodze to samo napisane że 3 razy.

  2. Cejrowski Blaznie masz racje pojda i beda walczyc. Najpierw z 1 brygada smietnikow a pozniej z 2 batalionem przystankow autobusowych. Nikt nie broni swietowac normalnym ludziom ale to wlasnie wtedy wychodzi wiekszosc dzikusow i mamy co mamy. To samo jest co roku. Chcialbym zobaczyc Twoja mine w poniedzialek pro-prawicowy pop….. ;)

  3. Polacy obudźcie się wreszcie i pały do garści weźcie, rozpędźmy tę PO-st komuszą zgraje która Polakom spokojnie żyć nie daję. Obudź się POLSKI NARODZIE ZŁĄCZMY SIĘ W JEDNOŚCI I ZGODZIE, W JEDNOŚCI MĄDROŚĆ I SIŁA, BY POLSKA PRAWDZIWĄ OJCZYZNĄ NAM BYŁA !!!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here