Ciąg dalszy afery w „Rolnik Szuka Żony”. Odrzucona kobieta zabrała głos

0

Ciąg dalszy afery w „Rolnik Szuka Żony”. Paulina Rykała, uczestniczka programu, która została odrzucona przez rolnika Łukasza, postanowiła zabrać głos. W poście zamieszczonym w serwisie Instagram zwróciła się do widzów.

Awantura w programie „Rolnik Szuka Żony”, która miała miejsce w ostatnim odcinku, odbiła się szerokim echem w mediach. Co wydarzyło się na planie show TVP1?

Cała sprawa dotyczy wydarzeń, które rozegrały się w ostatnim odcinku. Rolnicy musieli w nim dokonać ostatecznego wyboru i zdecydować się na jedną z pań zabiegających o ich względy. Jeden z nich, Łukasz, spotkał się w cztery oczy z Pauliną, by zakomunikować jej swój wybór.

Podczas rozmowy z kobietą Łukasz oświadczył, że zasługuje ona na szczerość.

– Zasługujesz na szczerość. Jesteś fantastyczną dziewczyną, wspaniałą, ale moje serce w tym programie jest już zajęte. I bardzo ci dziękuję za udział w programie – powiedział Łukasz do Pauliny.

Słowa, które wypowiedział mężczyzna, wprawiły Paulinę we wściekłość. Kobieta nie mogła uwierzyć, że Łukasz tak po prostu się z nią żegna.

– Żartujesz sobie, prawda? – zapytała zdziwiona uczestniczka. Gdy jednak otrzymała odpowiedź negatywną, przeszła do ataku.

Paulina oświadczyła, że Łukasz wielokrotnie rozmawiał z nią poza kamerami programu. Jak twierdzi, zachowywał się wówczas zupełnie inaczej. Składał jej również matrymonialne obietnice. Tymczasem, ku zdziwieniu kobiety, podczas programu zostawił ją z niczym.

ZOBACZ:
Awantura w "Rolnik szuka żony". Odrzucona kobieta rozpętała piekło

Awantura w „Rolnik Szuka Żony”. Paulina zabrała głos

Gdy emocje dotyczące programu oraz zachowania Łukasza opadły, Paulina postanowiła zabrać głos. Kobieta opublikowała w serwisie Instagram wpis, w którym zwróciła się do widzów „Rolnik Szuka Żony”.

– Dziękuję wszystkim za wiadomości. Wywołały uśmiech na twarzy. Niestety nie jestem w stanie odpisać na każdą wiadomość, ponieważ jest ich za dużo – napisała Paulina na swoim profilu społecznościowym.

To jednak nie koniec. W dalszej części swojego wpisu kobieta określiła siebie „niedoszłą rolniczką”. Zaapelowała też do wszystkich, aby nie martwili się o nią, ponieważ przeszłość już dawno zostawiła sobą.

– Żyję teraźniejszością – oświadczyła.

https://www.instagram.com/p/BpzpUmeH07M/?utm_source=ig_embed

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here