Marcin Najman po operacji. Opublikował zdjęcie szpitalnego posiłku [FOTO]

0
Fot. Wikimedia/Fryta73

Marcin Najman przeszedł operację rekonstrukcji barku. Sportowiec zmagał się z tym problemem zdrowotnym od maja, gdy doznał kontuzji podczas organizowanej przez siebie gali na Stadionie Narodowym. Najman opublikował na Facebooku zdjęcie szpitalnego posiłku. 

Marcin Najman był jednym z organizatorów gali bokserskiej na Stadionie Narodowym w maju tego roku. Pięściarz stoczył podczas niej pojedynek z Łotyszem, Richardem Bigisem. Polak zmuszony był jednak poddać swoją walkę w czwartej rundzie. Powodem takiej decyzji był uraz barku. Po opuszczeniu ringu Najman udzielił wywiadu, w którym przyznał, że ból, który towarzyszył mu w trakcie pojedynku był nie do zniesienia.

We wrześniu tego roku sportowiec za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że musi poddać się operacji rekonstrukcji barku. Okazało się jednak, że termin operacji jest bardzo odległy.

„Pani pyta mnie: prywatnie czy na NFZ, więc odpowiadam – prowadzę działalność gospodarczą już 18 lat, zapłaciłem setki tysięcy na składki ZUS wiec chciałbym skorzystać z NFZ. Odpowiedz, nota bene, bardzo miłej Pani: najbliższy termin listopad 2024. Zacząłem się śmiać. Był to śmiech przez łzy. Oczywiście umówiłem operacje prywatnie na 18-ego października” – napisał Marcin Najman.

Marcin Najman po operacji. Opublikował zdjęcie szpitalnego posiłku

Marcin Najman udał się na operację prywatnie, a ta przebiegła pomyślnie. Zawodnik opublikował zdjęcie ze szpitala. Pokazał również, jak wyglądał jego posiłek.

Najman podziękował całemu personelowi szpitala, w którym przeszedł operację. Do wpisu dołączył również zdjęcie posiłku, który mu przyznano. Pięściarz zażartował, że osoby, które go przyrządzały musiały zdawać sobie sprawę, iż Najman przez wiele lat był zawodnikiem wagi ciężkiej.

Paniom z personelu szpitala Św. Łukasza w Bielsku- Białej również bardzo dziękuje . Przy śniadaniu można było dostrzec , ze mają świadomość , ze to waga ciężka 😉

Opublikowany przez Marcin Najman Wtorek, 6 listopada 2018

CZYTAJ TAKŻE:
Pijesz energetyki? Mogą zabić Cię w 90 minut!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here