Kaczyński zrugał Tarczyńskiego. Wiadomo, co mu powiedział!

Wiele osób zastanawiało się, co Jarosław Kaczyński powiedział Dominikowi Tarczyńskiemu podczas słynnej już reprymendy w Sejmie. Sytuację uchwyciły kamery, jednak nie było słychać słów prezesa PiS. Teraz ekspert od czytania z ruchu warg przeanalizował wypowiedź Kaczyńskiego. Już wiadomo, jakimi słowami prezes PiS zwrócił się do Tarczyńskiego.

Na środowym posiedzeniu Sejmu do posłów dotarła decyzja Hanny Gronkiewicz-Waltz zakazująca Marszu Niepodległości. Na początku obrad poseł Jacek Protasiewicz (PSL-UED) nazwał uczestników marszów 11 listopada „rasistami” i „idiotami”. Wśród posłów, którzy ostro skrytykowali decyzję HGW znalazł się polityk PiS. Na mocną odpowiedź Tarczyńskiego nie trzeba było długo czekać.

Komentując słowa posła Protasiewicza, polityk PiS również nazwał go „idiotą” i zaapelował o jego ukaranie.  Wypomniał mu też , że jako wiceszef Parlamentu Europejskiego awanturował się pod wpływem alkoholu na lotnisku we Frankfurcie.

Kiedy poseł pomimo upomnień marszałka Sejmu w wulgarny sposób wypowiadał się o pośle PSL-UED, marszałek Marek Kuchciński wyłączył mu mikrofon. Potem wezwał go do siebie prezes PiS.

Kaczyński zrugał Tarczyńskiego

Na nagraniach z Sejmu widać, jak po zejściu z mównicy poseł PiS podszedł do Jarosława Kaczyńskiego. Chociaż na nagraniach nie słychać słów prezesa PiS, widać, że oburzony polityk udziela Tarczyńskiemu reprymendy, a następnie pogardliwym gestem odsyła go na miejsce.Wirtualna Polska poprosiła eksperta od czytania z ruchu warg o przeanalizowanie wypowiedzi lidera Prawa i Sprawiedliwości. Wiadomo już, co powiedział Kaczyński.

Po cholerę pan takie rzeczy robi? Po cholerę używa pan takich słów? Niech Pan wraca na miejsce” – tymi słowami Kaczyński zwrócił się do Tarczyńskiego. Po tej reprymendzie poseł PiS posłusznie wykonał polecenie prezesa i wrócił do sejmowej ławy.

 

Magdalena Derucka
Kobieta, która żadnego tematu się nie boi. Angażuje się społecznie, od kilku lat uprawia dziennikarstwo na wielu polach. Napisz do autorki: magdalena.derucka@otopress.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here